Wpis z mikrobloga

@xetrov: Nie do mnie to pytanie, ale nie przepadam za tym. Są książki do których może bym chciał wrócić, ale powtórne ich czytanie mnie zwykle nudzi, bo przypominam sobie akcję na kolejnych kilkanaście stron. Aczkolwiek czasem odkrywam książki na nowo. Po na przykład kilku latach, kiedy jestem dojrzalszy, wiele książek odbieram zupełnie inaczej i zaskakują mnie.
@xetrov: Nie do mnie to pytanie, ale nie przepadam za tym. Są książki do których może bym chciał wrócić, ale powtórne ich czytanie mnie zwykle nudzi, bo przypominam sobie akcję na kolejnych kilkanaście stron. Aczkolwiek czasem odkrywam książki na nowo. Po na przykład kilku latach, kiedy jestem dojrzalszy, wiele książek odbieram zupełnie inaczej i zaskakują mnie.
@1984: ja tam lubię coś przeczytać ponownie po kilku czy kilkunastu latach, między innymi z powodu o którym piszesz. Dodatkowo wtedy zazwyczaj pamiętam tylko że dana pozycja mi się podobała, bez detali,a czasami lubię coś przeczytać nawet pomimo znajomości całej fabuły, chociaż takich pozycji jest stosunkowo niewiele.
@Magromo: Jak najbardziej, świetna książka. Jedyne co można jej zarzucić to to że nie za bardzo wiadomo w jakich czasach czy w jakim świecie toczy się akcja. Tak jakby autor zakładał że czytelnik wszystkiego się domyśli, albo już to wszystko wie. Jeżeli przymkniesz na to oko, naprawdę warto.