Wpis z mikrobloga

@zapomnialem007: Trochę sporo, Warto też na trasie mieć jeszcze w miarę możliwości wypatrzony jakiś inny motocykl, bo trochę szkoda wracać z pustymi rękoma. A co jedziesz kupić??

I dokładnie j.w nie napalaj się za bardzo, bo łatwo wtopić..
@zapomnialem007: jedziesz tak daleko bo o tej porze roku co lepsze sztuki już poszły. Motocykliści juz po sezonie wiedzą, że chcą sprzedać moto i nie czeka się z tym do maja bo na czym teraz będzie jeździć? Taka jest moja teoria więc Mirku na zimno do tematu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@absoladoo: tez tego nie rozumiem, alw ludzie sa głupi i ppstepuja nielogicznie. zamiast w zime sprzedac i nowy sezon zacząć z nowym moto, to oni w srodku sezonu sprzedaja :)
@Stitch: A gdzie ja napisałem że napisałeś że bite :D mówie tylko że zakładacie iż od innego motocyklisty, tylko tyle. Równie dobrze może kupować od prawnuka WSKe ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak bardzo w środku sezonu
@tosyu: dobre egzemplarze też się da ściągnąć, ale nie będą na topie w kategorii "sortuj po cenie". Ja GSR600 kupiłem od profesjonalnego handlarza co przywozi moto z włoch. Czasem robi jakąś kosmetykę typu malowanie błotnika, ale są też całe egzemplarze. Moje moto wcale nie było najtańsze, dostałem na nie 2 lata gwarancji i przez rok jazdy mnie nie zawiodło. A cbf125 sam przywiozłem z francji.