Wpis z mikrobloga

Znalezione w mieście Zabrzu w dniach ostatnich (chyba 29 kwietnia, ale głowy nie dam). Wiadomo, święta majowe, to i flagi się wywiesza. Przy okazji możemy się przekonać ile kto ma szacunku do flagi, co widać na zdjęciach poniżej.


Widzimy tutaj biuro poselko-senatorskie Platformy Obywatelskiej, a konkretniej posłów Borysa Budki (niedawnego ministra sprawiedliwości w rządzie PO) i Krystyny Szumilas, senatora Marii Pańczyk-Pozdziej oraz europosłów PO, czyli Jerzego Buzka i Jana Olbrychta.

#polska #flaga #po #platformaobywatelska #pis #prawoisprawiedliwosc #polityka
MattJedi - Znalezione w mieście Zabrzu w dniach ostatnich (chyba 29 kwietnia, ale gło...

źródło: comment_MMYnH5aO2sOHo8Ii6h0a1CSd7bmLvMWv.jpg

Pobierz
  • 12
Tutaj natomiast zdjęcie miejsca, które znajduje się tuż obok, czyli prawdopodobnie biura Prawa i Sprawiedliwości.


Tutaj flaga została wywieszona na kiju, czyli już nie wisi jak nie powiem co z okna, tylko szkopuł tkwi w tym że została ona wetknięta w okno jak jakiś badyl (prostopadle do ziemi), podczas gdy obok flaga z symbolem PiSu powiewa sobie godnie dobrze umocowana. No, ja tam jakąś hierarchię bym widział i jednak zamieniał flagi miejscami.
MattJedi - Tutaj natomiast zdjęcie miejsca, które znajduje się tuż obok, czyli prawdo...

źródło: comment_ykDDL93VUAEbHwHpEexbOo6nmpAE7a0p.jpg

Pobierz
@TenebrosuS: Nah, to dobrze jest.

Eksponując flagę lub barwy państwowe w pionie, kolor biały powinno się umieścić po lewej stronie dla patrzącego od frontu.
Strumyk.

Bardziej się czepiam tego, że leży jak nie wiem co na tej elewacji i się brudzi, zamiast na drzewcu jakimś ładnie wisieć. Jak przeszedłem Zabrze, to całe miasto we flagach i wszystkie na kijach, tylko ta jedna tak za oknem. Akurat w biurze PO, heh.