Wpis z mikrobloga

Odebrałem #wykopoczta #wykopaczka - tego nie da się opowiedzieć w TL;DR. No to jedziemy!

W Poznaniu jest taki paczkomat, który często jest przepełniony - paczkomat w galerii MM najbliżej centrum. Był przepełniony też w piątek, gdy paczka chciała do niego wleźć. Trudno, poczekam. No i tak z rozpędu poczekałem do wtorku 3. maja, mając wcześniej napięty grafik. Galeria zamknięta, ale paczkomat ponoć 24/7. O, wejście przez kawiarnię, włamałem się do środka. Schodzę do podziemi nieruchomymi ruchomymi schodami a serce mi drży, czy drzwi na parking podziemny rozsuną się. Tak, udało się! Wchodzę. I przez następne. Pik-pik-pik, kody, drzwiczki, paczka, zamykam. Naklejki na paczce: uwaga szkło i zaznaczone gdzie jest dół. Kurczę, wygląda poważnie, lepiej nie będę nią trząchał ani przypinał do plecaka dołem na bok. No to będzie trzeba rozbebeszyć na mieście. Wracam na gó... nie wracam, drzwi nie chcą mnie wpuścić z powrotem do twierdzy. Pozostaje więc piesza wędrówka brzegiem wyjazdu z parkingu podziemnego. Jest światło w tunelu, uciekłem!

Zmierzam z rowerem na pobliski plac wolności, tam są ławeczki, ogarnę paczuchę. Tymczasem trzeci maja wystrzelił paradą, więc paczucha miała niezłą obstawę. W sumie, dobrze że nikt mnie nie zwinął, za bebeszenie w tajemniczym pakunku. Już to widzę: co pan tam ma? Nie wiem, dostałem od nie wiem kogo nie wiem co, taka zabawa. ;D Dobra, otwieram! Jest list, ale list tajemniczy mireczek kazał zostawić na koniec. Jest wuchta fantów. Naprawdę sporo drobiazgów.

- List
- Scyzorykoniezbędnik, rozkładany multitool biwakowy do szamy i otwierania - mały i zajebisty!
- Oldschooloqy brick game game boy 9999 in 1 z bazarku :D
- Rękawiczki do smartfona
- LEDy pozycyjne na rower
- USB HUB & warmer
- Linka hamulcowa/przerzutkowa shimano
- RAM ze wskazówką by OSZCZĘDZAĆ RAM GDZIEKOLWIEK JESTEM i szerszą wypowiedzią na ten temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Pinta ŻytoRillo ze wskazówką temperatury wchłaniania
- Metalowa tabliczka z piktogramem roweru i moją ksywą
- Stalowa karta survivalowa, coś czego mi zawsze brakowało :D
- Rzeszowskie paluszki z kminkiem
- Mój grafomański blog vel Zmyślnik niecodzienny wydany drukiem
- Brelok i naklejka w moim sercu tylko mirko
- Przypinka i naszywka opencaching, naklejka geocache polska oraz pięć ołówków z ikei #pdk #opencaching
- Dwie karty z #lozaszydercow, skąd inąd bardzo trafne: SUPRISE MOTHER FUCKER oraz „Jakbym wiedział to i tam bym Ci nie powiedział”
- Łuska po naboju z tajemniczą informacją
- Pochłaniacz wilgoci silicagel ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak widać, jest tego od cholery, a trzeba dodać, że było to dość skrzętnie zapakowane aby budować napięcie. Pierwsze wrażenie po otwarciu pudła: dużo drobiazgów. Widzę światełka, linkę, USB, coś podłużnego w folii. Wyciągam, a pod spodem tablica z rowerem. Aha, trzymam browar. a pod tablicą... Książeczka. Przemknęło mi wtedy przez głowę, że mireczek może mieć coś wspólnego z poligrafią i pierwszy raz przeszedł przez głowę @mandrake13, ale czy to możliwe, aby to on wysyłał mi paczkę? Człowiek, który namierzył mnie gdy napisałem do niego anonimowo maila, dziękując za słowa uznania pod wpisem @Old_Postman przy okazji którejś ze #stokopert? Po co zadawałby te dziwne pytania anonimowo przez wykopocztę, skoro wymienialiśmy swego często często maile, piliśmy razem na wykopparty w Krakowie i nie tylko wtedy. Prawdziwa wypokowa przyjaźń.

No i otwieram list, skoro zapoznałem się z zawartością paczki a z koperty wypadają karty @lozaszydercow. A dobrze wiem, że @mandrake13 szydził ostro na mirko. Więc jednak? Przeczucie mnie nie myliło? Zaglądam do listu, zaczynając od końca, jak w kryminale aby popsuć sobie całą lekturę. TAK, TO ON. ALE JAK TO. xD I szydzi dalej w liście, „Nie spodziewałeś się mnie tutaj...” no raczej, że nie, ale wyszło super. xD

Właściwie, dalej ciągle nie wierzę w ten zbieg okoliczności i nie wiem czy nie uknuł czegoś wariackiego razem z #wykopoczta. Dzięki cumplu, pozamiatałeś totalnie! Teraz chyba nie mam wyboru i muszę kontynuować Zmyślnik, co? ;>
Niechaj paka która w końcu do Ciebie dotrze będzie równie niesamowita! :D
Taiffun - Odebrałem #wykopoczta #wykopaczka - tego nie da się opowiedzieć w TL;DR. No...

źródło: comment_aLBMmF4VFJ9LfMVktgd4tFww3QU2RBMz.jpg

Pobierz
  • 3