Wpis z mikrobloga

Mam się szykować już na sierpień? W rozprawce sformułowałem hipotezę (prawie identyczną z tematem), z argumentów wynikało że nie warto (przytoczony fragment Dziadów + Romeo i Julia) po czym w podsumowaniu doszedłem do wniosków, że mimo możliwości cierpienia z powodu miłości, należy zaryzykować, ponieważ miłość może dać nam szczęście i bla bla bla, lanie wody.
Błędne wyciągnięcie wniosków przy hipotezie daje mi zero punktów za A (tezę) a więc i 0 za całość?

#matura
  • 13
@Panciu2: @Voraz: @AlCapone_: No właśnie dopiero teraz, uświadomiłem sobie co ja tam odjaniepawliłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Podobne wrażenie miałem po ostatniej próbnej, gdzie byłem pewien na 50% że dostanę zero za tezę, ale przeszło na spokojnie jednak.

@TIGER4000: Masz może jakieś linki czy coś z CKE jak oni oceniają w takich przypadkach? Sam szukam i nie mogę nic znaleźć :/
@Qubecki: Są dwa typy rozprawek. W jednej stawiamy tezę, a w drugiej hipotezę. Skoro na początku skonstruowałeś hipotezę (stwierdzenie, co do którego nie mamy pewności, czy jest słuszne, i zamierzamy je udowodnić), a nie tezę (stwierdzenie, co do którego mamy pewność jego słuszności), to na końcu mogło Ci wyjść na tak, albo na nie. Wszystko w porządku.