Wpis z mikrobloga

@hipotrofia: ale ja lubiłam w to grać! jakiś czas temu nawet chciałam sobie znów odpalić ale coś nie działało i w końcu nie pograłam :P choć już nie pamiętam tych zasad i strategii rozwoju żeby wygrywać więc niestety nie pomogę :/
Wracam do tej gry co jakiś czas od kilkunastu lat. Kocham ją. Timna to chyba pierwsza misja wojenna. Przecież tam pojedynczy żołnierze atakują xD Wystarczy, że postawisz 1-2 forty i rządzisz. Nie pamiętam czy w tej misji masz już dostęp do Akademi, ale jeżeli tak to stawiaj bez wahania. Przeszkoleni żołnierze walczą dwa razy lepiej. ( ͡ ͜ʖ ͡) Wołaj jak poszło!
No i jak najszybciej produkuj broń i stawiaj forty piechoty. Walczą dużo lepiej niż łucznicy. Generalnie to chyba będzie tak: łucznicy < łucznicy po akademii < piechota < piechota po akademii < rydwany < rydwany po akademii. Jeszcze masz stopnie doświadczenia w walce, ale nie wiem do końca jaki to ma wpływ.
@puchacz265: Chyba trochę za wolno przechodzę całą misję, bo jak już jestem blisko osiągnięcia celów to miasto atakują naprawdę duże ilości innych wojsk. Ogarnęłam, że muszę w poprzednich misjach zarobić więcej pieniędzy i wtedy będzie łatwo postawić forty jak najszybciej. Mam jeszcze problem z tym, że za bardzo rozpieszczam Setha i on na początku takie małe ilości wrogich żołnierzy zabija sam a potem jak już faktycznie muszę się bronić to moje
@hipotrofia: tylko, że policjanty są mało efektywne i trzeba ich dużo postawić. Ja ich głównie używałem do tego, aby zatrzymali wroga, dzięki czemu nie zniszczyli wartościowych budowli zanim przyszły moje oddziały z innej części miasta.