Wpis z mikrobloga

Na rowerach równo od 11 lat, przejechali 170 tysięcy kilometrów przez 122 kraje. Miałem zaszczyt spotkać ich dzisiaj w pracy - Nepalczycy Bandu i Janardan jeżdżą po świecie z ideą pokojowego współżycia, które głosili w takich krajach jak Somalia, Afganistan, Borneo i się tego nie bali. Dziś byli w Polsce, a nam zrobiło się trochę wstyd, bo w każdym kraju witał ich ktoś ważny, ambasador i minister, u nas nawet żadna gazeta nie napisała, a mam zdjęcia np Die Welt z artykułem o nich (mogę wstawić) a nawet mieli audycje u sułtana Brunei. Dziś jadą na Litwę by przejechać przez kraje bałtyckie i do Rosji. Jeśli ich spotkasz, pozdrów ich, niech mają dobre zdanie o Polsce, bo im się tu podoba, możesz także wspomóc ich gotówką, oni nie proszą o nią, ale przyda im się.
#podrozujzwykopem #podroze #ciekawostki
Pobierz rogaty_kosiarz - Na rowerach równo od 11 lat, przejechali 170 tysięcy kilometrów prze...
źródło: comment_lWdVs6Ae1gdcDa1pFGYH1eAzsX9CIeK9.jpg
  • 8
@BenkartGorszegoBoga: To nie są ciapaki tylko Nepalczycy, trochę szacunku. Kolesie byli w stanie rzucić swoje życie i dla idei której poświęcają życie poświęcili 11 lat. Ja poczułem do nich ogromny szacunek za to co robią. Dla ciebie wyzwanie to wstanie sprzed kompa i zagadanie do dziewczyny, oni byli na terenach gdzie jest wojna, by pokazać ludziom, że można żyć bez nienawiści. Motywem tego co robią była masakra rodziny królewskiej Nepalu