Wpis z mikrobloga

#bf4 #battlefield4
Hej Mirki, nie bijcie za to pytanie, rzadko w to gram, to się trochę nie orientuje( ͡° ͜ʖ ͡°). kilka dni temu odblokowałem sobie tego drona bojowego UCAV, muszę przyznać fajna zabawka, ale w sumie to niefajna ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Czy to normalne, że gdy wlatuje gościowi na klatę, to jedyne, co ja dostaje to 59 punktów asysty? Czy ten dron dostał kiedyś jakiegoś ogromnego nerfa, czy coś? Widziałem kiedyś na filmie, jak ktoś wjechał w grupę ludzi i zagarnął z 10 fragów, a ja to jedynie hitmarker dostaje...
  • 5
@dobra_zaraz_usune: DICE wpadał na wiele dobrych pomysłów optymalizacji, ale jakaś grupa graczy dostawała potężnego bólu dupy i wycofywali. Nerfienie drona który był camper killerem to jeden przykład.
Innym przykładem niech będzie zbalansowanie naprawiania pojazdów latających w locie. Po jednej aktualizacji zmienili system w taki sposób że kiedy technik siedzący w śmigłowcu go naprawiał, szło to niesamowicie powoli. I mówią niesamowicie mam to na myśli. Żeby się porządnie naprawić trzeba było znaleźć
@10minutzagodzine: No własnie szkoda, że DICE dostosowuje się do takich bólów dupy - bardzo niesłusznie, mogliby na trzeźwo przemyśleć jak zbalansować bardziej rozgrywkę zamiast przejmować się takim bóldupieniem. Jako przykład od siebie mógłbym jeszcze podać rakietę TV, która w poprzednim BFie zdejmowała wszelkie latadła na strzała i miała większy zasięg. W ogóle śmigłowiec szturmowy w porównaniu z tym z BF3 został mocno wykastrowany. Albo pocisk z czołgu, który również wystarczył jeden