Gorące dyskusje ostatnie 12h

Sytuacja nadzwyczajna w pracy, facet zaspawał się w zbiorniku. Jakiś niezbyt bystry projektant dał spoiny od środka zbiornika, nasz niezbyt bystry technolog to zaakceptował, a niezbyt bystry spawacz to wykonał jednocześnie zamykając się w środku.
    Dobrze że przynajmniej miał ze sobą telefon bo dzisiaj w firmie jest tylko on i ochroniarz pilnujacy bramy. Inaczej pewnie by czekał aż do poniedziałku.
    No i tak powoli żyje się wśród debili.
    #pracbaza
    pokaż całość

odpowiedzi (31)

Sprawa dla Mireczka!

Ja tam jestem spokojnym człowiekiem... Do wielu rzeczy się potrafię przyzwyczaić...
    No i od ponad roku mam dziwny problem z mapą google. Z jakiegoś powodu nie pokazuje mi ulic na mapie (załącznik poniżej)
    Co jest zabawne, ten problem mam jedynie na sowim prywatnym laptopie. Nie działa wylogowanie się z konta google (problemu też nie ma gdy jestem zalogowany na innym kompie na swoim koncie). Czyszczenie historii przeglądarki, używanie innej przeglądarki też nie pomaga.
    Gadałem kiedyś z informatykami ale sami nie wiedzieli o co chodzi.

No i dzisiaj muszę coś sprawdzić na mapie i potrzebuje dokładnie zobaczyć jak ulica biegnie po lesie i cho cho nie ma jak.

Nejaki Mirek pomoże?

#sprawadlamireczka
    pokaż całość

odpowiedzi (79)

A tak pytanie z dupy strony, jako że dziś Niedziela i sklepy pozamykane, wczoraj skończyłem o 19, zacząłem o 7 rano, a dziś robię to samo tj. zacząłem o 7 i kończe po 15 to kiedy mialem zrobić zakupy?

Powinienem kupić chleb w Piątek i wpierdolić go dziś? A z drugiej strony jestem w pracy, głodny jak chuj, zjeść cokolwiek można od 12 w jakichś restauracjach, śniadania nie jadłem, bo nie mialem z czego zrobić, sklepy pozamykane i nawet bułki sobie kupić nie można.

Wkurwiać mnie to powoli zaczyna.

#bekazpisu
    pokaż całość

odpowiedzi (101)