Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (21)

Ej mirki, znalazłam dzisiaj taki wpis i trochę zonk hardo:
    „Drodzy moi i nie tylko moi znajomi, mam do Was ogromna prośbę. Niedawno zdarzyła nam się zaskakująca i conajmniej dziwna sytuacja. Niemniej jednak jesteśmy zdeterminowani i nie pozostawimy tej sprawy samej sobie. Wiem, ze siła internetu jest często większa niż naszych władz porządkowych, dlatego postanowiliśmy poprosić was o pomoc. W zeszłym tygodniu, podczas naszej kilkudniowej nieobecności w domu, jakiś dowcipniś (delikatnie mówiąc) zabawił się w złodzieja naszych śmieci, które naszykowaliśmy dla Veolia. Gdyby na złodziejstwie się skończyło, nie alarmowalibyśmy całego świata Otóż pan/pani, którego widzicie na zdjęciu/ filmie ukradł nasze śmieci po to aby wysypać je w lesie niedaleko naszego domu. Jak można się domyślić niedługo później informacja trafiła niezwłocznie do Echa Dnia, w celu ujawnienia jacy to z nas „wandale, nie szanujący przyrody”. Najbardziej jednak zaskakuje nas fakt, ze ten „żartowniś” zadał sobie tyle trudu, żeby się zamaskować, przed naszym monitoringiem. To i fakt, ze wiedział o naszej kilku dniowej nieobecności w domu dowodzi, że to raczej celowe działanie. Jeśli ktokolwiek miał „przyjemność” widzieć taki samochód w swojej okolicy, będziemy bardziej niż wdzięczni za pomoc. Bordowa/czerwona Honda Civic na brytyjskiej rejestracji z kierownicą po prawej stronie. Jeśli możecie udostępniajcie!”

Najdziwniejsze jest w tym ze na filmiku i zdjęciach jest ewidentne koleś przebrany za babę na szpilkach #kielce #csiwykop #creepy
    pokaż całość

odpowiedzi (113)

Jakiś czas temu moja siostra w weekendy studiowała w Krakowie. Jeździła na lini Jarosław - Kraków pociągiem. Pewnego dnia spotkała w przedziale starszego Pana, ok 70 lat. Zaczął opowiadać jej o jakichś badaniach, że niby po wojnie był za nie ścigany. Siostra słuchała co gada, a on poprosił ją o adres. Nie wiem czemu dała go niezajomemu, no ale dała i po jakimś czasie przyszła do niej paczka, którą dała na strych, a ja dotarłem do niej dzisiaj.

Co w środku?

Teczka pełna dokumentów, jakichś badań o jakimś Atlantosie (cokolwiek to jest), Kosmosie i Ziemi - do tego mapy i zdjęcia. Po prostu to konkretnie ryje beret, a dopiero zapoznałem się z pierwszymi stronami. Nie wiem, czy ten typ był spiskowym świrem, no ale to naprawdę dziwny content. Pewnie będziecie chcieli skany, znalezisko - nie wiem, może zrobię ale sam nie wiem czy chcę to upubliczniać. Mam co do tego mieszane uczucia - nie mniej jednak daje małą zajawkę.

#oswiadczenie #teoriespiskowe #truestory #ciekawostki
    pokaż całość

odpowiedzi (94)