Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ludzie którzy wystawiając mieszkanie do wynajęcia podają cenę bez czynszu, a potem wspominają o nim dopiero w opisie, powinni mieć absolutny zakaz wystawiania czegokolwiek w internecie. Kurwa banda idiotów.
  #zalesie #wynajem

  odpowiedzi (167)

 • avatar

  W związku z niedzielą i #zakazhandlu, jako motorniczy też bym chciał mieć ustawowo wolny dzień w pracy, a nie tak jak np. Dzisiaj musiałem wstać o 2:40 bo wyjazd z zajezdni Ok 3:40. Co mnie interesuje, ze ktoś nie ma samochodu albo prawka? Tez w sumie jestem kasjerem bo mam obowiązek sprzedawac bilety, a niczym to się nie różni od pracy na kasie. #zalesie

  odpowiedzi (134)

 • avatar

  Ehh Mirki trzeba naprawdę nie mieć krzty pomyślunku i być osoba skrajnie niesamodzielną i nieprzewidującą by #zakazhandlu stanowił jakikolwiek problem. Ja takowych nie posiadam.

  Pytacie o moją receptę? To proste - kupiłem identyczne mieszkanie piętro niżej i urządziłem je w identyczny sposób jak moje - te same meble, dywany, sanitaria - no czujecie o co chodzi.

  ZAWCZASU dbam o to żeby w lodówce znajdowały się te same artykuły, a w szafach te same ubrania. Polecam ten styl życia. Uszkodzone WC, brak mleka do kawy albo tynk sypie się ze ścian? Dla mnie żaden problem - po prostu schodzę na dół, a w NORMALNE dni pracy uzupełniam i naprawiam wszelkie braki i uszkodzenia.

  No ale to trzeba jednak troszkę pomyśleć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #wygryw #oswiadczenie #polska #jakzyc #lifehack #chwalesie
  pokaż całość

  odpowiedzi (16)