Wpis z mikrobloga

1. Bądź mirkującym w mfind.
2. Idź na 1 (słownie: jeden) dniowy urlop.
3. Wyłącz wyjątkowo nawet powiadomienia na mirko, bo dłubiesz przy aucie.
4. Zostaw wszystkie nerwy i użyj wszystkich przekleństw świata w starciu z zapieczonymi śrubami.
4.76 Bądź zirytowany naprawą auta na tyle, aby nie mieć pomysłu na ten podpunkt.
5. Ogarnij auto, ogarnij siebie, wejdź przed snem (2:13 w nocy) na internety w celu "ciekawe co tam na mirko"
6. Zobacz wpis
7. Helena-mam-zawał.jpg
8. Zrób smutną żabę, że wydarzyło się to akurat wtedy, kiedy Cię nie ma i nie mogłeś na bieżąco wyjaśnić w czym rzecz.
9. Idź spać
10. Wstań-rano-z-moralniakiem.jpg (po chwili zobacz, że w międzyczasie wybuchła inna afera w sprawie publikowania na wypoku wizerunku zwierząt pod ochroną) #pdk
11. Postaw całą firmę na nogi, aby dowiedzieć się czy coś takiego mogło się wydarzyć, a jeśli tak to dlaczego.
12. Zbierz info, przyjrzyj się sytuacji na spokojnie i...

No właśnie i po szybkiej analizie doświadczeń Mirków w ciągu ostatnich ponad 10 miesięcy naszej obecności na mirko, nie spotkaliśmy się z sytuacją, aby nam ktoś zgłosił, że po podaniu danych kontaktowych w naszym formularzu spadł na niego spam nie związany z ubezpieczeniami typu konkursy, loterie etc. :(

Gdzie się tylko da informujemy, że podanie numeru telefonu i maila u nas nie jest obowiązkowe, aby wyliczyć składkę, ale jeśli ktoś chce się potargować z ubezpieczycielami i otrzymać kilka ofert telefonicznych dodatkowo (tj. 2-3) wtedy może taki kontakt zostawić.
Kto u nas wyliczał ubezpieczenie, wołał o poradę do wpisu, lub liczył na priv zapewne kojarzy jeden z protipów:
" - nie musisz podawać numer tel i maila (ale jeśli podasz numer tel wtedy kontaktuje się z Tobą 2-3 ubezpieczycieli i możesz z nimi stargować tak do 150 zł średnio, mail służy tylko do naszego newslettera + przesyłamy wyniki kalkulacji)"

Dodatkowo po sprawdzeniu naszych wewnętrznych logów od jakiegoś czasu limit kontaktów od ubezpieczycieli został ograniczony do max 2 telefonów + 1 kontakt bezpośrednio od nas żeby nie zasypywać ludzi informacjami i nie być posądzonymi o spam.

I tego się trzymamy, bo szanujemy Wasze dane i prywatność. Dlatego też oprócz zwykłego sposobu zakupu udostępniliśmy Wam dodatkowo możliwość kontaktu telefonicznego bez przekazania danych do innych ubezpieczycieli. Wystarczy podać numer telefonu na priv i tym sposobem kontakt do takiego Mirka nie ląduje w żadnej bazie (oprócz naszej) i służy tylko w celu kontaktu i przedstawienia oferty przez naszego agenta.

Podsumowując: Nie sprzedajemy danych na lewo i prawo, nie zlecamy wysyłek smsów ze spamem, nie sprzedajemy garnków/pościeli/odkurzaczy/chwilówek, nie robimy losowań lotto, nie skupujemy żywca, ani też złomu! :)

Morał: Nigdy nie wyłączać powiadomień z mirko / nigdy nie iść na urlop ( ͡º ͜ʖ͡º)

Co do konkretnej sytuacji z wpisu @CzystaMaestria: to wyjaśniliśmy ten konkretny przypadek w komentarzu do Twojego wpisu. Jeśli możesz odezwij się na priv i poradzimy Ci jak usunąć Twoje dane z list spamowych, na których zapewne jest Twój numer.

#oswiadczenie #afera #mfindmirkom #ubezpieczenia #motoryzacja #tylkomirko #takaprawda
  • 21
Idź na 1 (słownie: jeden) dniowy urlop.


@mfind: Królu złoty, pracując przy social mediach słowo urlop nie istnieje. Choćbyś klęczał pod mołdawską granicą z kałasznikowem przy skroni, to odpisać musisz. Najlepiej już, teraz.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Michau ma wolne weekendy


@Ja-qb: Miahu może ma wolne weekendy, ale on się przecież nie zajmuje social mediami na swoim portalu, tylko liczy rogale. Swoją drogą interesuje mnie, czy Mihau ustawił sobie obserwowanie hasła "Mihau" w Brandzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja jestem bardzo zadowolony z pomocy użytkownika @mfind, przyznam, że z ciekawości testowałem kilka innych porównywarek i tutaj wyszło mi najtaniej, do tego łatwość obsługi i layout strony są świetnie zaprojektowane. Numeru telefonu oraz adresu e-mail celowo nie dawałem - i w początkowej fazie sugeruję robić tak też innym. Zawsze takie dane można przesłać na PW. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°
@mfind: Z mojej strony współpraca z mfind przebiegła wzorowo. Podałem wszystkie dane wraz z numerem i emailem. Co prawda porównywarka nie znalazła mi atrakcyjniejszej oferty, ale zadzwoniło do mnie 4 ubezpieczycieli. 3 z nich powtórzyło ofertę z porównywarki która była gorsza niż od obecnego ubezpieczyciela. Ostatnim ubezpieczycielem który się do mnie zgłosił było PZU które zaproponowało mi tańsze i lepsze ubezpieczenie. Na sobotę jestem umówiony z przedstawicielem PZU na podpisanie umowy.
@mfind: Może i nie sprzedajecie, ale...

1. Weź telefon do ręki, bo przyszło powiadomienie z pewnej aplikacji ze jest nowy News dnia dotyczący obowiązkowego ubezpieczenia OC
2. Wejdź na artykuł, czytaj reklamy moctnoo...
3. Stwierdz, ze gowno artykul, to nie przejdzie...
4. Dla ciekawości wygoogluj inne wypowiedzi, farmazony polityków dotyczące OC dla rowerzystów
5. 3 min pózniej dostan telefon z @mfind
6. Przypadek?
7. Nie sadzę
8. Permanentna inwigilacja, czytanie z
@mfind: Jak dla mnie ktoś tu zrobił gównoburzę o nic. Sam jestem mocno uczulony na punkcie "czystości" swojego numeru i gdzie to nie jest wymagane, numeru nie podaję. Z tego co widzę we wpisie, to był numer ubezpieczyciela, był numer t-mobile, resztę bohater mógł podłapać wszędzie. Ludzie podają swoje dane w najdziwniejszych miejscach i potem się dziwią, że firmy nimi dysponują... Ja sam korzystałem z wyszukiwarki, podałem swój numer telefonu i