Wpis z mikrobloga

@clusterbomb: Bartosz Żółtak? nie wiem, czy "żebrał" to trafne określenie

19.05.2016. Niespodzianka, tym razem optymistyczna. Od ostatniego wpisu (10 dni temu) prace układają się wyjątkowo gładko i postępują szybciej niż zwykle. Już teraz widzę, że pewne jest (pewne, a ściślej - prawdopodobne na subiektywnie oszacowane 98%), że uda się dotrzymać terminu zakończenia prac do końca czerwca 2016! To dla mnie ekscytujące uczucie po 17 latach pracy nad funkcją VMPC. Opłaciła się
1. Ukończenie pisania pracy - do końca czerwca 2016

2. Publikacja wyników w międzynarodowym czasopiśmie matematycznym - 2016-2017

3>. Ukończenie weryfikacji wyników przez Clay Mathematics Institute - 2019

@Existanza: @clusterbomb:
Czyli ukończenie w czerwcu, ale publikacja pewnie za rok.
Pewnie będzie dobrze zakamuflowane, aby błędy wyszły na jaw dopiero w 2019, gdy sprzeda już dużo swoich gierek, a teraz programu kryptograficznego
(kto inteligenty używa programu kryptograficznego bez otwartego kodu??).
są lepsze sposoby


@Existanza:
Problem który od 45 lat trapi wszystkich matematyków na całym świecie. Miliony matematyków próbowało go rozwiązać. Dzięki NP=/=P stoi praktycznie cały internet.
A teraz przychodzi taki z Pan Bartosz z Polski, który nawet nie zrobił studiów matematycznych (a do problemów które wciąż się opierają trzeba potężne 'działa') i mówi że rozwiązał. Ale nie pokazuje rozwiązania jak to zawsze zawsze robią matematycy. Nawet zarysu. Zarys w książce za
Zobaczymy jak stan w styczniu XD

@clusterbomb:
Mamy luty. Miał dokończyć do końca 2016.

31 grudnia notka:

Jeszcze nie skończyłem szlifowania pracy."

Nie chcę podawać kolejnego terminu zakończenia prac.

Pewne jest to, że zakończenie szlifowania pracy jest blisko.


To jak, sprawdzamy za kolejne 3 miesiące?
No za 3 miesiące


@clusterbomb:
Minęło 5. Bartosz już "dopracowuje szczegóły", ale ostateczny termin trochę przesunął.

4. Weryfikacja wyników przez Clay Mathematics Institute - 2019.


( ͡° ͜ʖ ͡°)