Gorące dyskusje ostatnie 12h

Chyba dopiero dziś dotarło do mnie, ze po sobotnim weselu kumpla niebieskiego będę na językach wszystkich Grażynek, które tam były xdddd
    A więc jakoś ok 2 w nocy i zabawa w „krzesełka”, typowa zabawa weselna, na każdym jakim byłam to sie pojawiła. Ale zeby było śmieszniej to partnerki facetów wykonywały zadania i po wykonaniu go facet mógł zająć miejsce. No dobra zabawa sie zaczęła:
    - partner może usiąść jak partnerka przyniesie mu napój jabłko mięta - szybko do stolika i gotowe
    - kolejne zadanie to przynieść kluczyki do nie swojego samochodu - szybka akcja, kumpel daje kluczyki i niebieski juz siedzi
    - partnerka ma przynieść 3 ciastka na talerzyku - tutaj tez szybko poszło bo stałam blisko stolika
    - kawałek ręcznika papierowego z łazienki - tylko dwie z nas wpadły na pomysł, ze męski jest bliżej xdddd
    - następnie 20 przysiadów
    - przed ostatnia akcja to przyprowadzić na kolanach kogoś z kuchni- udało sie złapać kelnerkę i oto zostało ostatnie zadanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A więc ostatnie zadanie brzmiało:
    - PARTNER MOŻE USIĄŚĆ NA KRZESEŁKU W MOMENCIE GDY JEGO PARTNERKA BĘDZIE TRZYMAĆ W RECE 2 JAJA

I co mądra ja? Xddd
    Widzę dziewczyna juz prawie w kuchni, wiec nie mam szans na wygrana, podlatuje do niebieskiego łapie go za krocze i krzyczę siadaj xddd

Tak wiec od tego wydarzenia siedzę i kisne jak tylko sobie przypomnę o całej akcji i o tym jak mama pana młodego aż sobie uklękła bo takiego ataku śmiechu dostała xD

A my wyszliśmy z wesela z flaszka wódki, której chyba nigdy nie wypije bo jest tak zajebistą pamiątka (。◕‿‿◕。)

#wesele #heheszki #rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda #takbylo
    pokaż całość

odpowiedzi (170)

Wnętrze samolotu pasażerskiego z 1936 roku.
    Handley Page W10
    #ciekawostki #historia #lotnictwo #samoloty

odpowiedzi (39)

Czy taka opona jest bezpieczna??? :D Kielce, przed chwilą :D Drugie zdjęcie w komentarzu :D
    #kielce #pytanie #motoryzacja #gownowpis #opony

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (39)