Wpis z mikrobloga

  • 14
Mirki ale przypal. Choruje na ZZSK i co jakis czas mam, jak to nazywam ataki. Ogolnie boli tak ze jak ktos usiadzie na lozko na ktorym leze to mnie skreca z bolu. Jak sie domyślacie wlasnie taki atak dostalem. Nie byloby takiego #przegrywu gdyby nie fakt ze za 10 dni mam #slub a w sobote #kawalerski . #rozowypasek zalamany bo 3 miesiace cwiczylismy uklad. Ketonal 100mg x 3, plastry z olfenem i wypoczywać. Moze do soboty wstane z lozka. Dajcie plusa na pocieszenie.
  • 12
@cyberyna: pewnie. Zesztywniajace Zapalenie Stawow Kregoslupa. Choroba przewlekla. Mam to od urodzenia, ale zdiagnozowane od 16 roku zycia. Wczesniej od 6 roku podejrzewano Reumatologiczne Zapalenie Stawow. Bardzo podobne choroby.
salazopiryne


@e__e: Ale ty wiesz, że to po prostu leki przeciwbólowe? Dlaczego nie ma żadnych modyfikujących przebieg choroby? Methotreksatu, sterydów. Chociaż najlepsze by było dla ciebie leczenie biologiczne.
@blend zgadzam sie z Toba. Razem z Pania doktor uwazamy ze sterydy to drugi krok. Z reszta przepisala mi wlasnie steryd o ktorym piszesz, jednak w przypadku gdy do poniedzialku nie pomoze ketonal. Poki co jest lepiej. Juz chodze choc kuleje. Co do biologicznego to chyba mam lekkie obawy. Choc przyznam ze wynikajace z niewiedzy. Z tego co sie orientowalem to dobre jest dla osob ktore maja czesto ataki. Ja mam 2-3