Wpis z mikrobloga

Ostatnio w temacie na temat zabicia goryla wywiązała się zacna dyskusja (link)

Zostałem zwyzywany przez @homo_superior od ludzkich śmieci, gówien, stałem się nagle rakiem społeczeństwa. Bo stwierdziłem, że ktoś, kto by się nie zdecydował zadzwonić po pogotowie do umierającego człowieka ze względu na koszt telefonu powinien się leczyć albo po prostu umrzeć - swoje zdanie w dalszym ciągu podtrzymuję, taka osoba serio nie zasługuje na życie w społeczeństwie i na to, by być ratowana w razie gdyby jej samej zdarzyła się tragedia, bo jak w ogóle można takie coś napisać a co dopiero tak na poważnie myśleć... Sprawiedliwość i ekonomia. To nie było w żadnym przypadku życzenie komukolwiek śmierci.

Przeczucie mnie nie myliło, z ciekawości wszedłem w jej profil. Co się dowiedziałem? Że po pierwsze: życzyłem komuś śmierci, co jest bzdurą totalną. Po drugie: że odpisała mi, że jestem "nienormalny" (faktycznie, zwroty typu "gówno" "ludzki śmieć" "agresywny pajac" "#!$%@?" to to samo co nienormalny, lol)
Po trzecie: osoba, która używa słownictwa czystej patologii (pic rel) - zrobiłem zrzut zanim moderacja to całkiem usunie, sugeruje mi, że jestem patologią ze wsi.
Po czwarte: że niby coś zacząłem wypisywać pod jej wpisami o jej urodzie po tym jak mnie dodała na czarną (wtf)

Dołączam w pierwszym komentarzu wpis, jaki pojawił się po całym zdarzeniu, bo pewnie zaraz skasuje. Żałosne, zero przywołania dyskusji o której mowa, zero zawołania osoby, o której się pisze, sugerowanie, że ja zacząłem ją obrażać (ta...), forsowanie własnej wizji rzeczywistości w internetach jakby to miało sprawić, że stanie się prawdziwa...

Ludzie są niesamowici...

Jak #!$%@? stulejarzem trzeba być, to ja nawet nie xD


@Lewitujacy_Judasz: To sobie przeanalizuj całą sytuację i zastanów się, kto tak na serio ma ze sobą problem. Ja, czy ona.

@tehSpirit: Sugerujesz jej, że trzeba było uciąć rozmowę a nie brnąć w szambo. Zobacz kto to szambo otworzył i się w nim zanurzał.

@dzikiwonsz:

Przejrzałem wpisy bo nie umiem into główna i wychodzi taka 7-8/10 więc koleś nie miał racji. Zamykam posiedzenie


Laska, dla której jedynymi argumentami są "śmieciu", "#!$%@?", "gówno" itd. Nie może być powyżej 4.

Wołam plusujących i komentujących: @malpi-gwalt , @vlah , @Usmiech_Niebios: , zawołajcie ją ;]
Pobierz
źródło: comment_rPGF1SREGclV13q2sIzFXm8Ol3Lqz2C2.jpg
  • 28
@SuchyBatman: no to zmienia postać rzeczy, nie widziałem tej rozmowy. Ale mogłeś nie pisać że ktoś kto nie zadzwoni powinien umrzeć bo to chyba trochę zbyt ostre. Ale z tym że ktoś kto nie zawiadomi pogotowia w razie zagrożenia czyjegoś życia to zgodzę się że powinno się tępić i piętnować
@tehSpirit: Przecież jasna sprawa, że na serio bym nie chciał, aby ktoś umierał. Chodziło mi o to, że ktoś kto kieruje się kilkudziesięcioma groszami (gdyby nawet telefon na pogotowie był płatny) w kwestii tego czy zadzwonić czy nie w momencie kiedy ktoś umiera- tak na serio sam nie zasługuje na życie. To się po prostu w głowie nie mieści, coś strasznego...

Serio, przelałbym mu nawet te 50groszy o których tam pisałem
@SuchyBatman: rozumiem cię dobrze ale to troszkę podobna sytuacja do tej afery z samolotem, ty wiesz że tak naprawdę nie chciał byś żeby ktoś za to umierał ale inne osoby inaczej to zinterpretują no i wtedy zaczynają się dyskusje :s
ty wiesz że tak naprawdę nie chciał byś


@tehSpirit: Ja bym po prostu nie chciał, aby jakikolwiek człowiek będący w potrzebie, umierający- trafił na takich psychopatów, którzy by poszli bokiem, bo wykonanie telefonu kosztuje kilkanaście/dziesiąt groszy. Na początku myślałem, że on trollował. Później się okazało, że jednak nie. Jestem w szoku :/

@dzikiwonsz: Czy to prawda czy nie- sam sobie powiedz. Ja wrzuciłem wszystkie informacje i nic nie kręcę, w
@dzikiwonsz: przecież podałam temat i można było wyszukać. Napisałam tez, ze się obrazalismy nawzajem. Po prostu #!$%@? mnie kiedy ktoś pisze do drugiego człowieka by umarł. Dla mnie taki ktoś nie zasługuje na szacunek. No i jeszcze wjeżdżal moją urodę xD cóż za wysoki poziom ;]
a no i oczywiście mnie obrażał w innych wpisach.
@dzikiwonsz: o, faktycznie, nie zauważyłem tego. No ale jak wejdziesz w link to też tam jeszcze są, póki nie pokasowane... Wrzucam odkryte:

@homo_superior: Pokaż te inne wpisy, w których cię obrażałem. Jeden powstał w trakcie dyskusji, o której mowa w tym wpisie. Myślisz, że możesz sobie kogoś zaczynać wyzywać, bo ci się tak podoba a ten ktoś nie może nawet napisać np:

http://www.wykop.pl/wpis/17902341/#comment-63226223 czy
http://www.wykop.pl/wpis/17919187/#comment-63226131 ??

"Podałam temat i
Pobierz
źródło: comment_V7otcpVOo285cb1l8HCor0aUPBZF8A32.jpg
@dzikiwonsz: W dodatku nie tylko ja to odkryłem, zobacz: http://www.wykop.pl/wpis/17926715/#comment-63244757

Tak to już jest, sprawdza się reguła, że ludzie, którzy nie potrafią mieć empatii do ludzi mają jej wielki nadmiar do zwierząt. Świat byłby o wiele lepszy, gdyby potrafili się wysilić i nabrać jej też w stosunku do drugiego człowieka zamiast wybierać tylko tą łatwiejszą - empatię do zwierząt. Najwięksi zbrodniarze w historii ludzkości również otaczali się zwierzątkami -.-
@SuchyBatman: ktoś chyba zapomniał, że w tamtym temacie obrażał również innych i ich wzywał, a do tego kazał umrzeć drugiemu człowiekowi ;] no i obrazales moja urodę i inteligencję juz po moim pierwszym komentarzu w którym napisałam tylko ze wolałabym ratować psa niż człowieka który chce by inny człowiek umarł. Elo bo nie mam o czym z tobą rozmawiać xD