Gorące dyskusje ostatnie 12h

Przygotowania Niemców
    - kriokomora, sauna, fizjoterapia, trenerzy przygotowania fizycznego, nowoczesne leki, siłownia, obserwacja rywali, analiza taktyczna, technologia...
    Przygotowania Meksykanów:
    - robienie ciówci w basenie z dziwkami
    #mecz #mundial #pilkanozna

odpowiedzi (33)

"Uwaga, uwaga, szczepcie dzieci bo bendom horoby"

Moja córka (lat 7) poprosiła mnie, żebym wrzucił to zdjęcie do internetu, bo chce żeby nie było chorób na świecie. Dajcie dziewczynie plusik na zachętę.

Córka przysłuchiwała się mojej rozmowie z żoną. Mówiliśmy o dziecku, które przez 3 miesiące umierało w męczarniach po styczności z niezaszczepionym dzieckiem. Córka, sama, postanowiła wyjść z taką inicjatywą, że wykona własnoręcznie plakaty i porozwiesza je po naszej miejscowości.

pokaż spoiler Przywracam wątek, bo się wkurzyłem. Poprzedni wpis usunąłem, bo się pojawił hejt, że córka (będąc jeszcze w przedszkolu) robi błędy ortograficzne. No cóż, od niedawna potrafi dobrze czytać, z pisaniem idzie gorzej. Niedługo idzie do 1 klasy podstawowej, nadrobimy zaległości. To co mnie mega wkurzyło to inna sprawa. Moja córka, zrobiła takie plakaty: "warto szczepić i być zdrowym" itd. i gdy poszliśmy na spacer porozwieszaliśmy je na tablicach ogłoszeń. Wracając ze spaceru zauważyliśmy, że ktoś pozrywał te plakaty. Nosz. Brak mi słów. Żeby nie było, że ze zdjęcia nie wynika: plakaty poprzyczepiałem pineskami, nie widać tego na fotografii.

#antyszczepionkowcy #madki
    pokaż całość

odpowiedzi (43)

• odpowiedzi (8)