Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  jestem bardzo skrytą osobą jak wiecie, ale podzielę się z wami wydarzeniem, które boli mnie do dziś. spotykałam się z bardzo perspektywicznym bolcem, wszystko pięknie, a tu nagle on mnie pyta czy chcę dzieci. myślę sobie "hola hola znamy się trzy miesiące, trochę za szybko na takie pytania", ale ok odpowiadam zgodnie z prawdą, że jeszcze nie wiem. dalej coś tam gadamy o tych dzieciach i on się mnie dalej pyta czy karmiłabym dziecko piersią. znowu zgodnie z prawdą odpowiadam, że szkoda cycków, że nie chcę mieć wyciągniętych sutków i obwisłych piersi. następnego dnia po tym wyznaniu stwierdził, że nie może ze mną być, bo jestem egoistką i nie chciałabym wszystkiego co najlepsze dla jego dziecka i on nie jest w stanie dłużej być z kimś takim. kto z nas jest pojebany? ja czy on? #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #dzieci #zwiazki pokaż całość

  odpowiedzi (78)

 • avatar

  Moja robota to często ciężka orka na ugorze, ale czasem są momenty, gdzie siedzę i sobie myślę "lubię te robotę!". No i tak było dzisiaj.
  Przychodzi starsza babunia p. Zofia z córką. Pani Zofia - głęboki niedosłuch na ucho lewe, a ucho prawe zupełnie głuche. Nie da się z panią porozumieć w żaden sposób, choćbym krzyczała i nie wiem co wyprawiała Pani tego nie słyszy. Przeprowadzam rozmowę wstępną z córką, robię badanie, na koniec przymierzam Pani aparat słuchowy i oznajmiam córce, że teraz chciałabym zamienić kilka słów z p. Zofią, na co córka:
  - NIEE! NIECH PANI MÓWI DO MNIE BO Z NIĄ SIĘ PANI NIE DOGADA!
  - Proszę mi zaufać.
  Córka się obruszyła, ale siedzi cicho. Ja zupełnie normalnym głosem, w ogóle nie wysilonym pytam p. Zofię
  - Pani Zosiu, jak mnie pani słyszy raz dwa trzy cztery pięć...
  - No słyszę panią (to były pierwsze słowa Pani od wejścia do gabinetu)
  - A ile ma Pani lat?
  - 82
  - A skąd Pani przyjechała?
  - A tu obok ze wsi
  - A czym pani przyjechała?
  - Samochodem z córką.

  Mina córki bezcenna. Szczęka na podłodze. Aparat sprzedany. Pani Zosia wniebowzięta :)

  Feels good man! :))

  #czujedobrzeczlowiek #pracbaza #protetykasluchu #chwalesie
  pokaż całość

  odpowiedzi (35)

 • avatar

  #steam #gry #rozdajo #globaleliteshop Mamy dla Was do rozdania Life is Strange before the storm. Losujemy jutro wieczorem spośród plusujących.

  Kto się nie załapie na rozdajo, może ją u nas kupić w promocyjnej cenie do 27.08

  LIFE IS STRANGE BEFORE THE STORM za 22,68zł

  Całą ofertę znajdziecie TUTAJ, jeżeli czegoś nie mamy - napisz! Możemy wystawić KAŻDĄ grę dostępną na platformie Steam. Gry kosztują 93% ceny steam jeżeli zakup odbywa się przez alledrogo, lub 83% jeżeli chcecie kupić bezpośrednio od nas z pominięciem allegro.

  Wszystkie gry sprzedawane w formie giftów steam, przeznaczone na polski rynek, w pełni legalne! Nie potrzebujecie żadnych VPNów, nie jest to wspóldzielone konto itd. Gift bezpośrednio na Wasze konto Steam.
  pokaż całość

  odpowiedzi (18)