Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Dżem dobry, może jednak obiecane rozdajo? Wiem, że trochę późno. Wiem, że raczej nie dojdzie do świąt do wygranego. I tak wiem, sklepu dalej nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Oficjalnie nie mogę sprzedawać - dalej nie mam kasy fiskalnej, między innymi dlatego sklep jeszcze nie ruszył. Ale pomyślałem o czymś trochę innym. Może są chętni by się wymienić prezentami? Sprzedawać nie mogę, ale prezent? Spóźnonego prezentu nikt nie zabroni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę, żeby zrobić tak:

  - W komentarzu zrobić listę wołania osób zainteresowanych taką formą "wymiany".
  - Jeśli uda się losować wśród plusujących w komentarzu, będę losować osoby z komentarza, jeśli nie, zrobię osobny wpis i tam będzie losowanie.
  - Wylosuję 3 osoby którym wyślę parę świecących rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pewno brelok z mechanizmu zegarkowego + duży świecący brelok z żywicy + świecącą fiolkę i jakąś niespodziankę.

  Chętnych zapraszam do komentarza ze zdjęciem zbioru moich rzeczy. A niechętnych czy po prostu takich, którym podoba się możliwość wygrania czegoś w #rozdajo zapraszam do plusowania tego wpisu. Dzisiaj do 16 losuję jedną osobę której wyślę zestaw ze zdjęcia. Podobne będą w prezentach, tylko w różnych wariantach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Ogólnie okazało się, że jestem pizda a nie przedsiębiorca, ale wstaję powoli z kolan więc będzie się działo Mireczki - ale dopiero po nowym roku. Będzie kasa fiskalna, będzie strona, będą moje dziwne rzeczy. A ja przestanę się na siebie wkurzać że tak późno i będzie dobrze : D Chyba. No mam generalnie nadzieję.

  Tak swoją wykop ostatnimi czasy chyba już prawdziwie podupada - ciągłe afery, ciągłe problemy z moderacją, treści są dyskusyjne, zaś "goły" wykop to coś co wręcz odstrasza początkowego użytkownika. Ale cholera, nie zapominajmy, że to dalej całkiem ciekawe miejsce. Miejsce w którym jak się pogrzebie dalej można odnaleźć czyste złoto. I śmiech. I raka. I pomoc. I klimat. I muzyki dużo, tej takiej niezależnej też. I można się czegoś dowiedzieć. Albo można kogoś czegoś nauczyć. Wywrócić oczami też można. Albo życzyć wesołych świąt. No albo wymienić się paczkami na Boże narodzenie z losowymi osobami z interneta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Chujowej treści nie plusować, moderacji możliwe jak najbardziej mentalnie przypierdolić żeby zmieniła w końcu nastawienie i przestała nakręcać za każdym razem efekt Streisand, zaś idiotów czarnolistować i to miejsce będzie lepsze.
  Może. A może i nie i spotkamy się na strimi wśród rozjebanych serwerów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Kiedyś było lepiej, kiedyś święta miały klimat ale teraźniejszość to nadal kawał ciekawego czasu, nie sądzicie?

  Tyle ode mnie na #dziendobry zobaczymy czy będą chętni na wymianę prezentami ze mną. I nie, nie sugeruje co chce w zamian - bo chce wszystko. I nic. Niespodzianki cholernie lubię więc róbta co chceta.

  Trzymajcie się Miruny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #rozkminkrzaka #prezent #rozdajo #tworczoscwlasna #gownowpis #dziendobry
  pokaż całość

  odpowiedzi (32)

 • avatar

  Mirki, co się odjebało???
  Mam koleżankę, taka nie za mądra, ogólnie taka nie dojebana (lv 20). Mieszka ze swoim chłopakiem od dwóch lat w Warszawie.
  I jest sobie jej tata, który nie wie o tym, że ona mieszka z chłopakiem. Ponadto on jej kategorycznie zabronił mieszkania z facetami.
  Więc co wymyśliła moja mądra koleżanka? Powiedziała że mieszka ze mną. Tylko, że ja mieszkam z chłopakiem w 20m2. JEJ OJCIEC DZIS PRZYJEŻDŻA ZOBACZYC JAK MIESZKA. Podała mój adres, powiedziała, że to koło sklepu X. No i tata przyjeżdża. Zapytałam się jej, czemu nie powie mu prawdy? Ona się boi że ją stary taboretem pierdolnie. XD no ale ma chłopaka to przy chłopaku by jej wyjebał? No i dzisiaj przychodzi, ma mi posprzątać mieszkanie, schować rzeczy chłopaka, a ja mam udawać, że to normalne, że dwie koleżanki śpią w jednym łóżku XD #heheszki #gownowpis #cosieodjebalo #pomocy #truestory #niewiemjaktootagowac

  pokaż spoiler Odmawiałam jej tego cyrku, ale zaczęła grać na litość i wmawiać, że to moja wina, bo kiedyś jej przytaknełam, jak o tym mówiła. xD
  pokaż całość

  odpowiedzi (209)

 • avatar

  Ktoś pamięta jeszcze #wesoleperypetie? Wspaniałe to były memy, nie zapomnę ich nigdy

  odpowiedzi (25)