Wpis z mikrobloga

Zobaczcie jak we Wrocławiu oszukują starszych ludzi. Przyszedł facet do mojej babci (83lata) i jej wkręcił abonament na komórke ze strefą domową. Umowa "stylizowana", zeby starszemu czlowiekowi wydawalo się, że podpisuje z Orange, a to Nasza S.A. Nazwa własnej firmy mala czcionką, ale Orange to już wielkimi drukowanymi. Chamstwo i drobnomieszczaństwo. Dobrze, że wnuk czuwa i zaraz rezygnacje z umowy wysyła :) Dobrze też, że babcia wpadła na to, żeby sie zapytać czy jej przypadkiem nie wyrolowali... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wroclaw #oszukujo #chamstwo
Pobierz stern24 - Zobaczcie jak we Wrocławiu oszukują starszych ludzi. Przyszedł facet do moj...
źródło: comment_gOaRppSt4OIE9v84bcUPsJ0SR529zPOI.jpg
  • 11
@stern24: co by nie gadali, gdzie by nie gadali, czego by do rąk nie wciskali to moja nic nie podpisze bez mojej zgody ( ͡° ͜ʖ ͡°) troche juz zaoszczedzila, bo na kilka rzeczy była napalona, ale bez problemu ja przekonalem ze to szwindel
@stern24: ja miałem przypadek przy którym sam się zdziwiłem, raz ze mam umowę w Play dokładnie wiem jaka bo raczej biorę na krótkie okresy czasu, dwa ze zaznaczyłem w salonie podczas podpisywania umowy prośbę o ogaraniczenie kontaktu w celach marketingowych bo wiadomo jak jest raz się zalogujesz żeby rachunki sprawdzić to będą wydzwaniac, no ale do rzeczy... Sprawa nie taka dawna bo może z dwa miesiące temu dostaje telefon. Dzień dobry