Wpis z mikrobloga

Hej,


Napisałem swoją pierwszą aplikację pod iOS i Androida - Quiz for League of Legends. Jak
nazwa wskazuje jest to Quiz oparty na danych z League of Legends ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aplikacja jest całkowicie
darmowa i polega na odpowiadaniu na zadane pytania dotyczące championów, przedmiotów i skilli.
Odpowiedź poprawna daje Wam punkty (w zależności od czasu odpowiedzi i braku pomyłek), a zła
prowadzi do szybkiego rozpoczęcia zabawy na nowo.

Linki do pobrania:

- Android Play Store
- iOS Store

Obecnie wspierane typy pytań to:

- Skill hero - odgadnij który champion używa zadalnej zdolności
- Hero skills - wybierz wszystkie zdolności danego championa
- Attack type - określ czy dany champion walczy w zwarciu, czy na dystans
- Item price - wybierz poprawną ceną przedmiotu spośród prezentowanych
- Item recipe - przypomnij sobie receptę potrzebą do złożenia przedmiotu
- [W TRAKCIE] Hero name - wybierz imie championa z dostępnej puli

Ostatnia rzecz o której chciałem wspomnieć jest taka, że na koniec zabawy wysyłasz swój
wynik i rywalizujesz z innymi graczami na poziomie indywidualnego fame'u, ale także
poprzez wybranie flagi państwa którą chcemy osadzić przy nicku, czy ostatecznie przez
rywalizację między platformami.

Każdy feedback mile widziany, chętnie dodam nowe funkcjonalności, a tym bardziej poprawię
błędy jeśli na takowe natraficie. Dajcie znać jeśli traficie na coś podejrzanego,
lub macie pomysł na nowy typ pytań, lub całkowicie nową funckjonalność.

GL & HF ʕʔ

#leagueoflegends #lol #ios #android #ionic
  • 11
@Pawlis: Dzięki wielkie za info, przyjrzę się temu! A czy mógłbyś mnie nakierować o co dokładnie chodzi z Gnarem? Moje doświadczenie z grą zatrzymało się gdzieś w okolicach połowy 2014 roku, a w internetach piszą, że to taki trochę melee, trochę range. W razie czego doczytam jeszcze, ale na pewno zostanie to naprawione w kolejnej aktualizacji.
@kamil-rykowski podobnie jest z jayce i elise, tez mogą się transformować, sugeriwalbym ich usunąć z tych pytań. I aż 6 tak podobnych opcji wyboru przy cenie to przesada. Ponadto fajnie by było gdyby na początku były łatwiejsze pytania a potem coraz trudniejsze.
@vind: Tak też prawdopodobnie zrobię dla wszystkich championów, którzy się transformują i to rozwiąże problem. Co masz na myśli grupując pytania na łatwe i trudne? Jedyne trudne z mojego punktu widzenia to określenie ceny przedmiotu, reszta powinna iść gładko, right? Co do ceny butów, wzorowałem się na danych z http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Ionian_Boots_of_Lucidity gdzie jest informacja że całkowity koszt to 900 golda od V6.3
@kamil-rykowski: Chodziło mi o to, że są przedmioty które każdy wie ile kosztują - te początkowe czy składowe, ale są też takie których nawet żaden challenger nie pamięta :D Dodatkowo nigdy nie kupuje się od razu pełnego itemu więc np każdy wie ile kosztuje Sheen, eteryczny duszek i ta różdżka za 850 ale zapytaj kogoś ile kosztuje cały lich bane to prawie nikt nie będzie wiedział.
Link - kojarzę wszystkie ceny
@vind: Pełna zgoda co do cen przedmiotów, które tworzysz na podstawie innych - tutaj nikt nie będzie znał poprawnych wartości, bo są one po prostu nieprzydatne w normalnych rozgrywkach (kupujesz poszczególne składowe, a nie Lich Bane na raz) i nikt nie zaprząta sobie nimi głowy. Poprawię to w przy kolejnej aktualizacji, żeby tego typu przedmioty pojawiały się w dużo dalszych poziomach jako ostateczność. Przedmioty z Twisted Treeline zostaną wycofane (w przyszłości