Wpis z mikrobloga

No to czas na mnie, wiosna już jest, sezon grillowy i piwko zaczyna się pojawiać, więc niedługo się zaleje ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego teraz wrzucam to co się udało zrobić przez ost kilka miesięcy. Wiem, klatka jest jak maciek z klanu, zawsze z nią były problemy. No i nie mam skila w robieniu samojebek ( ͡° ʖ̯ ͡°) Waga 91 kg. #pokazforme #atencyjnyniebieskipasek #silownia #mikrokoksy
Pobierz Hrabia_Karolescu - No to czas na mnie, wiosna już jest, sezon grillowy i piwko zaczyn...
źródło: comment_VZh7AQvETasYyL9fatvEjUrt4h8g4DtN.jpg
  • 54
@Hrabia_Karolescu:
Otagowałeś niby swoją atencyjność, ale może niepotrzebnie. Różnica pomiędzy #pokazforme a atencyjnym #pokazmorde / #pokaznogi / #pokazdupe różowych jest taka, że #pokazforme może się komuś do czegoś przydać. Pokazuje zmianę. Choćby implicite -- nawet jak nie ma zdjęć "przed", to wiadomo, że nikt się z mięśniami i rzeźbą nie rodzi.

Dlatego takie wpisy nie muszą być atencyjne ani wkurzające. Bardziej: inspiracyjne i ew. udzielające konkretnych rad (co jest zupełnie inne
@ketometomen Staż długi, w różnych sportach. Regularne i świadome ćwiczenie na siłowni ok 5-6 lat. Co do treningu to Ci konkretów nie napiszę bo mam nieregularny tryb pracy i bardzo ciężko jest zachować regularnosc. na każdym treningu robię jedną partię, jak się tydzień skończy to robię jakiś trening funkcjonalny i mobilizację. Cardio czasami w dni wolne albo interwały po treningu, zależy od czasu. Suple mogę Ci napisać wszystkie bo one wchodzą regularnie:
@Hrabia_Karolescu: Ogólnie ok. Ale jakieś nieproporcjonalne masz te skosy do reszty ciała. Zbyt szeroko to wygląda w talii. Klatka do poprawienia i barki. Łapki ok. Genu nie oszukasz ale możesz lekko rozbudować inne partie to się lepiej będzie prezentowało.