Wpis z mikrobloga

Szybkie #rozdajo dla mirków grających w czołgi.
Do zgarnięcia 1000 złota do #wot
Wymagania:
- dajesz plusa i wpisujesz w komentarzu swój nick z WoT'a.
- musisz być członkiem klanu #mirk0wot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Losowanie przez mirkorandom w poniedziałek (06.06.2016) o godzinie 9:00 rano.
  • 19
  • Odpowiedz
@dziadu90: a to mirkowot to taka ostra spina, czy można od święta pograć i jest git? Znaczy już #!$%@? tam z goldem, ale klany zazwyczaj na tyle są #!$%@?, że np. nie wystarczy że ts'a w pełni używam tylko na cw, a od innych okazji tylko nasłuch (kawalerka, jak dziewczyna śpi to mogę wejść, posłuchać, komendą potwierdzić tak/nie ale nie będę #!$%@?ł żeby jej nie budzić), albo akcje typu, że jesteś
  • Odpowiedz
@cebulandia: Jestem w mirk0 i strasznie polecam atmosfera jest luźna i bardzo często smieszkujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) generalnie nie ma spiny ale jak jest ćw i potrzebne są konkretne czołgi to raczej one pojadą a nie Ty bo jesteś bogiem danego czołgu
  • Odpowiedz
@cebulandia: TS3 w twierdzy wystarczy na nasłuchu - sam tak grałem prawie miesiąc:) Nie wiem jak sytuacja wygląda w innych klanach bo to mój pierwszy - ale dopóki (specjalnie) nie strzelasz w swoich to nikt nie będzie miał pretensji że słabo Ci poszło.

3. Klan mirko stawia na luźną atmosferę. Nie ma w nim obowiązku codziennego logowania się, farmienia 500 klocków/tydzień na twierdzach, ciągłego siedzenia na ts, nikt nie stoi z
  • Odpowiedz