Wpis z mikrobloga

wSieci już totalnie odleciało? To już nie jest śmieszne, wszystko zaczyna być #winatuska można walczyć przeciwnikami politycznymi ale manipulacja zdjęciami w taki sposób, żeby x% społeczeństwa był przekonany, że to prawda jest po prostu obrzydliwe. PiS i jego poplecznicy to najgorsze co przytrafiło się temu narodowi.

#dobrazmiana #wsieci #polityka #photoshop #pis #tusk
Pobierz
źródło: comment_yNED2REpg3xvjnW3otXiAyqaDDITJUm1.jpg
  • 12
@mwmichal: Albo jesteś głupi, albo nieświadomy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po pierwsze od razu widać, że to photoshop.
Po drugie mało to razy Newsweek Lisa robił z Kaczyńskiego na okładkach nie wiadomo kogo?
Po trzecie gdzie wtedy byłeś skoro przerysowana okładka będąca symbolem to według Ciebie propaganda level 99998?
@ajaracki: Kolego w Newsweeku kaczynski jest zawsze tak ze widac ze to fotoszopka, tutaj jest jawne oszustwo bo dziadkowie i patusy (czyli lwia cześć elektoratu pis) będą gotowi uwierzyć, iż Tusk popyla po europie samolotami i pali w nich cygara śmiejąc się z cebulakow
@ajaracki: Lwia część tego typu ludzi głosuje na pis. Mój sąsiad jest poslem PiS i ojciec mojej koleżanki jest poslem PiS, trochę wiem jak jest i obiecuje Ci ze jak pójdziesz na melinę lub do dziadków starych to uslyszysz, ze pis jest super, oni stosują bardzo prostą retorykę i maja dzięki temu wierny elektorat.
@mwmichal: Za bardzo uwierzyłeś w propagandę liberalnych i proPOwskich mediów, że na PO głosują ludzie wykształceni, młodzi, bogaci i ogólnie rzecz biorąc "fajni". Taka była retoryka, a o PiS pisało się zawsze, że to partia ludzi zacofanych, moherowych beretów i dziadków.

Znam autentycznie ludzi którzy głosowali na PO tylko po to żeby nie wyjść na PiSowców, choć wartości PiSu był im bliższe, ale nie to jest ważne. Zobacz jak głosowali ludzie