Gorące dyskusje ostatnie 12h

W korwinowskiej myśli stabilnie.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkorwina

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (37)

Dzisiaj wystawała mi słoma... z opon.
    Do dziś tylko z teorii znałem patent na partyzancką naprawę przebitej dętki. Kapeć złapany 25 km od Olsztyna sprawił, że postanowiłem go wreszcie wypróbować. Opona zdjęta kluczami do domu , a potem napchanie do środka całych kęp suchej trawy wziętej z pobocza.
    Rowerowa dojazdówka jak się patrzy, ale tylko na dystans ok. 20 km i prędkość 20 km/h. Z każdym kilometrem wypełnienie opony się ubija i przemieszcza, przez co tworzą się twarde "guzy" i jedzie się jakby po lekkich wertepach. Ale się jedzie, a to w takich naprawach jest najważniejsze.

#rower #protip #podrozujzwykopem #zrobtosam
    pokaż całość

odpowiedzi (25)

Mirki taka przestroga dla was. Jezeli bedziecie kiedyś nad wodą to NIGDY ale to PRZENIGDY nie pozwólcie skakać komuś na głowke. Moj brat wczoraj skoczył i dzisiaj się w szpitalu okazało że jest sparaliźowany od pasa w dól...
    Jak juz skoczy i będziecie mysłec źe sie wygłupia albo źe plynie na plecach i ma twarz ponad poziomem wody to reagujcie odrazu. Gdyby nie moj kolega to moj brat by juź nie źył. My serio myslelismy ze in normalnie plywa a jak wylowilismy go to źe udaje nie przytomnego... więc nawet gdyby największy debil jakiego znaciw skoczył do wody to nie lekcewaźcie niczego. Miały być udane urodziny a skonczyło się tym że smigłowiec przyleciał.
    #przestroga #zalesie #alkohol #urazy
    pokaż całość

odpowiedzi (40)