Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  W korwinowskiej myśli stabilnie.

  #neuropa #bekazprawakow #bekazkorwina

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (37)

 • avatar

  Dzisiaj wystawała mi słoma... z opon.
  Do dziś tylko z teorii znałem patent na partyzancką naprawę przebitej dętki. Kapeć złapany 25 km od Olsztyna sprawił, że postanowiłem go wreszcie wypróbować. Opona zdjęta kluczami do domu , a potem napchanie do środka całych kęp suchej trawy wziętej z pobocza.
  Rowerowa dojazdówka jak się patrzy, ale tylko na dystans ok. 20 km i prędkość 20 km/h. Z każdym kilometrem wypełnienie opony się ubija i przemieszcza, przez co tworzą się twarde "guzy" i jedzie się jakby po lekkich wertepach. Ale się jedzie, a to w takich naprawach jest najważniejsze.

  #rower #protip #podrozujzwykopem #zrobtosam
  pokaż całość

  odpowiedzi (25)

 • avatar

  Mirki taka przestroga dla was. Jezeli bedziecie kiedyś nad wodą to NIGDY ale to PRZENIGDY nie pozwólcie skakać komuś na głowke. Moj brat wczoraj skoczył i dzisiaj się w szpitalu okazało że jest sparaliźowany od pasa w dól...
  Jak juz skoczy i będziecie mysłec źe sie wygłupia albo źe plynie na plecach i ma twarz ponad poziomem wody to reagujcie odrazu. Gdyby nie moj kolega to moj brat by juź nie źył. My serio myslelismy ze in normalnie plywa a jak wylowilismy go to źe udaje nie przytomnego... więc nawet gdyby największy debil jakiego znaciw skoczył do wody to nie lekcewaźcie niczego. Miały być udane urodziny a skonczyło się tym że smigłowiec przyleciał.
  #przestroga #zalesie #alkohol #urazy
  pokaż całość

  odpowiedzi (40)