Wpis z mikrobloga

Dzsiaj nad ranem (8.06) do domu jednego z regionalnych koordynatorów kampanii wyborczej Grzegorza Brauna weszły służby specjalne. Podobno w celu szukania materiałów wybuchowych.


Poza tym, Grzegorz Braun miał dzisiaj po 20 wystąpić w TVP Info. Spotkanie odwołano, a z relacji na profilu na FB wynika, że telwizja zmieniała zdanie kilka razy odnośnie owego spotkania


Co się dzieje? Czy ma to związek z przeszukaniem domu (a może również zatrzymaniem?) jednego z koordynatorów? A może ćwiczeniami #anakonda2016 i wypadkiem na autostradzie? (takie głosy pojawiają sie na fanpagu) Telewizja "przestraszyła się"? A może coś zupełnie innego? Co myślicie?

#polska #polityka #4konserwy #grzegorzbraun
  • 13
@Gumaa: Czyli to o wejściem służb do koordynatora to potwierdzone info? Bo z tego co widzę, to tylko jest komentarz na fb. Nie znam się na fb, nie znam jego specyfiki, więc pytam. Może troll, a może coś jest na rzeczy i Braunowych ludzi gnoją?

W ogóle sam fakt, że Brauna jednak nie wpuścili do TVP jest żenujący jak cholera.

@cadwell: walka musiałaby się przecież odbywać w naturalnym, wodnym środowisku rekina wilkołaka. Plusy z bycia robotem zostałyby zniwelowane. Nawet jeśli robodrakuli udałoby się wyciągnąć rekina wilkołaka na brzeg to jego wilkołackie zalety wzięłyby górę. Siła, wytrzymałość, regenerowanie się. Wszystko to sprawia, że rekin wilkołak moim zdaniem zwyciężyłby tę walkę. Robodrakula ma mimo wszystko pewne ograniczenia technologiczne, które nie pozwola mu osiągnąć takiej potęgi jaką reprezentuje rekin wilkołak.
@MattJedi: ja jestem.
@marianbaczal jeśli założymy, że robodrakula i rekin wilkołak to mieszanka najlepszych cech gatunku to uznaję, że ten drugi kierowałby się tylko instynktem, a roboty i p. Drakula to inteligentne bestie.
Wydarzenia - od walki w hierarchii biologicznej po koleje wydarzeń balistycznych w historii człowieka - dowodzą, że wojny wygrywają mądrzejsi, bitwy zaś nie mają znaczenia. Siła umysłu - to coś, co moim zdaniem daje przewagę robodrakuli nad krwiożerczością rekina wilkołaka.

Czytałem o
@MattJedi: to jest na 99% legitny profil Grzegorza Brauna (ale posty w jego imieniu wstawiają inne osoby). Wątpie, aby ktoś tam trollował.
Więcej postów nie ma, bo skąd? Może czekają na jakieś potwierdzone info od samego źródła. Sytuacja w każdym razie dziwna i podejrzana.
@MattJedi: błędem było rzucone w eter pytanie "co myślicie". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O który dokładnie komentarz chodzi? Ja cytowałem post, który umieścić mogą jedynie moderatorzy danego profilu.
@Gumaa: A, wybacz. Wcześniej zauważyłem ten sam tekst w czyimś komentarzu po prostu pod takim postem, tzn. bodaj pod tym informującym, że Brauna jednak do TVP nie wpuszczą. Widać ktoś z nimi związany/zaufany to napisał, więc umieścili to jako post z tego profilu, czego wcześniej nie zauważyłem. Dzięki za info*.

@MattJedi: racja, ktoś wrzucił ten sam tekst w komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem po co.

Wszystko w porządku, nie pochrzaniłeś nazw ( ͡ ͜ʖ ͡)

Tak jeszcze dodam, że pod większością postów na profilu Grzegorza jest mały dopisek "TH", "JW", "GB". Jest to podpis moderatorów, a ten ostatni należy do samego Brauna (sądząc po odnoszeniu się w pierwszej osobie do
@Gumaa: Wypuścili go:

FB Grzegorza Brauna mówi: https://www.facebook.com/grzegorzmichalbraun/

W piątek - 10 czerwca Prokurator z Olsztyna przeprosił Sławomira Marczewskiego za to, że "zaszła pomyłka". Zapowiedział też zwrot zarekwirowanych przedmiotów, które w przyszłym tygodniu zostaną przewiezione z powrotem z Olsztyna do Krakowa.

Nadal pozostajemy czujni i solidarni ze Sławkiem!

Przypomnijmy co się działo:

W środę - 8 czerwca zaraz po godz. 6.00 rano do domu Sławomira Marczewskiego pod Krakowem wkroczyły ABW i