Wpis z mikrobloga

@webdruid: co z tego, że w nowszych jest klima, skoro albo nie działa, albo motorniczy nie włącza (?). Przynajmniej podróżując przez kilka ostatnich dni raczej tak to wyglądało.

W tej kwestii Poznań mógłby się wiele nauczyć od Gdańska, w którym to w tramwajach jest naprawdę chłodno.
@vaxx: Co? xD Ostatnio jak byłem na wycieczce w Gdańsku właśnie to praktycznie żaden Swing nie miał włączonej klimy. Tak, wiem że nie było jakoś mega gorąco ale pomimo tego w środku było duszno a okna poblokowane. Niestety nie miałem ze sobą wagonowego aby sobie sam otworzyć :)
@Invisible22: a było to kiedy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) z moich (i nie tylko - dziewczyna studiowała tam trzy lata) dotychczasowych doświadczeń z gdańską komunikacją, to zwykle było mi w tym tramwaju za zimno, niż za ciepło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vaxx: Dokładnie nie pamiętam ale jakoś kwiecień/maj.
A jeśli jest za zimno to wystarczy aby prowadzący tramwaj podniósł ręcznie temp. Swingi ( przynajmniej w stolicy bo nie wiem jaki jest soft w gdańskich) mają to do siebie, że przystosowują temp do temp zewnętrznej. Dlatego czasem może być za zimno/za ciepło ale to jest do skorygowania. A jak już im się nie chce włączać to niech odblokują okna :)