Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Oddam jeden kalendarz księżycowy za plusika. #rozdajo
  #tworczoscwlasna

  odpowiedzi (23)

 • odpowiedzi (34)

 • avatar

  Uchachani z powodu Kamińskiego pokazującego zoofilskie porno?

  Ja mniej.

  Widzicie te dzieci? Miłe dzieci, trochę brudne, ale poza tym całkiem jak nasze. Z rozkazu Kamińskiego te dzieci zostały wczoraj wywiezione na granicę do lasu. Pod gołe niebo. Po raz kolejny. Nie wiedzieliście? To się nazywa "Została wobec nich zastosowana procedura z rozporządzenia, czyli zostali doprowadzeni do linii granicznej."

  Grupa w poniedziałek 27 września tkwiła przed placówką straży granicznej w Michałowie.
  Suat z Turcji krzyczał do aktywistów i dziennikarzy zgromadzonych za ogrodzeniem: – Chcemy tu zostać i stać się obywatelami Polski, ale nam na to nie pozwalają. Kiedy idziemy na Białoruś, biją nas tam, zabierają pieniądze i odsyłają z powrotem do Polski. Białoruska policja wyrzuca nas do Polski. Te dzieci nie mogą chodzić, one wszystkie umrą w drodze, w lesie. Nie mamy jedzenia ani wody. Idziemy 40 km na Białoruś, tam nas łapią, biją i odsyłają do Polski. I tak w kółko między Polską a Białorusią.

  https://bialystok.wyborcza.pl/bialystok/7,35241,27622197,uchodzcy-blagali-by-nie-wywozic-ich-na-granice-polsko-bialoruska.html

  "Lewactwo nam wmawia, że tam są dzieci". Ano, są. Prawdziwe. W przeciwieństwie do imigrantów gwałcących krowy. Jak długo jeszcze będą żyć, nie wiadomo - wczoraj jedno potraktowane jak piłka do przerzucania solidarnie przez polskie i białoruskie służby zmarło, wymiotując krwią. Ile jeszcze ciał leży po lasach, zwłaszcza po stronie białoruskiej (Białorusini o trupach znalezionych u siebie, zauważcie, nic nie mówią), też nie wiadomo.

  Szybko poszło, co nie? Jeszcze dwa tygodnie temu byłam "histeryczną, gdaczącą babą" gdy pisałam, że zaraz będziemy liczyć trupy.

  A, miałam o Kamińskim. Znacie nazwisko Wojciech Tochman? Pisał o ludobójstwie w Rwandzie. Ma dobre ucho na pewne rzeczy.

  Wczorajsze wystąpienia ministrów Mariusza Kamińskiego i Mariusza Błaszczaka (27.09.2021) na temat uchodźców na polskiej granicy, nosiły wyraźne ślady mowy ludobójców. Jeżeli uchodźców przyjdzie do nas jeszcze więcej i nie będą skorzy tak sprawnie umierać na polskich granicach, jak umierają teraz, polski rząd posłuży się nie tylko polskim wojskiem? Odpowiednio przygotowani cywile mają wykonać najbrudniejszą robotę? Z przekonaniem i pasją? A i żołnierskie głowy trzeba zawczasu uformować? O to chodzi rządowi?

  #imigranci #bialorus #neuropa
  pokaż całość

  odpowiedzi (223)