•  

  Kilka słów dla tych co narzekają na swoje nędzne życie i robotę ( #pracabaza ):
  Mireczki, życzę wam z całego serduszka takiego bogactwa jakie miał #testoviron i żebyście z każdym dniem się bogacili i gromadzili na swoich kontach bankowych coraz to więcej pieniędzy. Im więcej będziecie mieć wolnej gotówki, tym bardziej będziecie mogli czuć się niezależni. W każdej chwili będziecie mogli jebnąć pracę i szefa-idiotę, bo przecież macie kasę na koncie i możecie spokojnie przeżyć X lat, bez zbędnego słuchania ględzenia szefa i martwienia się, że zbliża się deadline. W każdej chwili będziecie mogli się wyprowadzić od rodziców, bo przecież pieniądze nie będą stanowić problemu. W każdym momencie będziecie mogli dostać raka czytając moje wpisy na wykopie, bo przecież będzie was stać na chemioterapię w prywatnej klinice. Pieniądze dają bezpieczeństwo i sprawiają, że możecie poczuć się niezależni. Więcej pieniędzy = większa niezależność i bezpieczeństwo, dlatego gromadźcie je w jak największych ilościach, a nie kupujcie sobie jakiś zbędnych rzeczy. Pieniądze sprawiają też, że ludzie przestają się krępować i patrzeć na innych i pokazują swoje prawdziwe oblicze - jednym słowem stają się wreszcie sobą. Mogą sobie na dużo więcej pozwolić, bo przecież nikt ich nie wywali z roboty za dziwne zachowanie, mogą pozwolić sobie częściej na jakieś czyny zabronione np. przejście na czerwonym świetle, palenie fajek na przystanku autobusowym, bo będzie ich stać na ew. proces sądowy albo mandat.
  Podam wam dwa przykłady ludzi którzy osiągnęli coś w życiu, uniezależnili się od innych i zostali w końcu sobą.
  Pierwszą osobą, którą wymienię będzie wspomniany już wcześniej Klejnot Nilu, czyli Pan Łukasz Stanisławowski, znany szerszej publiczności jako Testoviron. Człowiek ten, jak sami doskonale wiecie, jest (był) w posiadaniu sporego majątku, przez co czul się całkowicie wolny i niezależny od innych ludzi. Niezależny do tego stopnia, że często pozwalał sobie pokazywać swoje prawdziwe oblicze, które ochoczo i z wielkim pietyzmem dokumentował i umieszczał w serwisie youtube. Był sobą, bo mógł sobie na to pozwolić.
  Drugą osobą jest Sir Richard Branson. Jak opisuje go wikipedia, Branson jest czwarty na liście najbogatszych osób w Wielkiej Brytanii. Jego przypadek również doskonale pokazuje, że pieniądze nie tylko dają możliwości, ale również (znowu to napiszę) uniezależniają od innych. Poniżej zdjęcie przedstawiające Bransona przebranego za stewardesę, za którą musiał się przebrać po przegranym zakładzie z innym miliarderem, Tonym Fernandesem. Czemu Brytyjski boagacz to zrobił? Bo ma pieniądze i jest wolny, co przekłada się na to, że jest on sobą.
  Na koniec napiszę wam jeszcze raz: bogaćcie się, oszczędzajcie pieniądze, bo szkoda życia żeby być wiecznie uzależnionym od kogoś. Tego wam życzę.

  #pieniadze #bogactwo #branson

  źródło: x3.cdn03.imgwykop.pl

  +: Jagoo, w.....j +17 innych

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Strzałeczka, Mireczki!

  Słyszeliśmy, że tęskniliście za oryginalnym smakiem? No to pyk - mówicie i macie - Wasz ulubiony smak is back!

  Pierwsza sprawa wyjaśniona, to przechodzimy do sedna: jako, że jesteśmy tutaj zupełnie nowi, czy jak mówicie ZIELONI (。◕‿‿◕。), przygotowaliśmy dla Was na dzień dobry #rozdajo!

  Co można zgarnąć? Jedyną taką #ps4pro w prawilnej wersji Mountain Dew i zapas naszego pićka, żeby nie grać na sucho!

  Jak zdobyć nagrodę? Napiszcie na swoim mikroblogu, dlaczego jara Was powrót oryginalnego smaku Mountain Dew i oznaczcie wpis tagiem #konkursmd, bo bez niego Wasza odpowiedź się nie liczy.

  Żeby wszystko było legitnie, tutaj macie regulamin. Autor najlepszego wpisu zgarnie konsolkę i 16 puszek naszego napoju, a pozostałe 200 osób nagrodzimy orzeźwiającą nagrodą pocieszenia: pakietem 4 puszek.

  Na odpowiedzi czekamy do 23:59 31.07.19 r., a wyniki podamy 05.08 o 15:00.

  A i najważniejsze: zielonki biorą udział ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Start!

  #konkursmd
  pokaż całość

  odpowiedzi (90)

 • avatar

  Przepis na pizzę.
  Czas przygotowania: 7 godzin.
  Wymagane składniki: Skleroza, dekoncetracja, niedojebanie mózgowe, czujnik dymu.

  #gorzkiezale #heheszki #byloaledobre

  odpowiedzi (43)

 • avatar

  #tinder #pomocy #podrywajzwykopem #heheszki #ladynaswini

  Mirki, zmaczowało mnie z laską 8-9/10!
  Co napisać? Pomocy

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (66)