Wpis z mikrobloga

#sprzedam #konsole #ps3 320gb za 680 zł - najlepsza slimka cech2504b z największym wiatrakiem i kompletem diod (następne były już wykastrowane) oryginalny idealny dual shock speedlink bez gumek na gałkach (poza tym też ideał), kabel hdmi i ten zwykły chyba AV, kabel do zasilania pada i konsoli, pudełko. Sama konsola jest super cicha, ideał oprócz paru rysek na boku którym się stawia do pionu konsole i brak jednej nóżki ale tego nie widać zawsze można coś położyć. Soft 3.55 który możesz sobie sam dowolnie zmienić (ostatni taki oryginalny). Zapraszam na pw:)
  • 19
@Zielony34: widzę że nigdy nie miałeś ps3, każdy wie że stare faty są awaryjne a slimki są w niższym procesie technologicznym i są praktycznie nie do zdarcia, ja na niej grałem tyko w GTA i Fifa. A i doskonale wiem że piszecie o tym że warta jest 300zł ale za tyle to nawet vity nie dostaniesz w takim dobrym stanie
slimki są w niższym procesie technologicznym i są praktycznie nie do zdarcia


@uwoibcvk: też się psują, zaden argument :P chyba dopiero super slim jest serio bezawaryjna, tzn jakies 2-3% sie psuło. Fakt, slim lepsze od fata, ale koncowe modele fat tez juz są calkiem okej.

Mimo wszystko cenę z dupy wybrales, ja 3 lata temu kupilem taką konsolę, z takim samym cudownym softem za niecałe 400. Z czym do ludzi kolego
@uwoibcvk: automat się bardziej sypie, wierz mi, mam w rodzinie serwis elektroniczny. Bredzisz teraz na siłę,. skończ i wstydu oszczędź. Idź w cholerę z tą "atrakcyjną" ofertą do kogoś głupszego od siebie.
@Zielony34: każda pliszka swój ogonek chwali więc spokojnie, ja mam same pozytywne doświadczenia z moją slimką więc ją chwalę a moja opinia o słabym wykonaniu super slimki bierze się z moich obserwacji i recenzji z internetu np eurogamera, Ty możesz mieć inne zdanie