Wpis z mikrobloga

Mirki.
Serdeczny #!$%@? w serce osobie która w #trojmiasto a konkretniej #gdansk wyrzuciła, w okolicach #politechnikagdanska fretke
Ja wiem ze nie wszyscy je lubią, ale skoro się już ma to trzeba być odpowiedzialnym. Wyrzucenie zwierzaka, jakiegokolwiek, to czyste #!$%@?ństwo... Są instytucje, internet...
Skoro 12 latka która ją znalazła, potrafiła znaleźć odpowiednią służbę do zajęcia się nią, to nie rozumiem czemu ktoś inny nie mógł.
Więc jeśl, ktoś z waszych znajomych miał ale już nie ma (zniknęła nagle) fretke i mieszka w Gdańsku i nie jestem to ja albo @ncpnc (sory cumplu za zawołanie) - zasługuje na łapę w dziąsło...
Fretka ma ostra ruje co jest prawdopodobnie powodem wyrzucenia, ma szczęście trafiła do mnie.

#nobodykiers #problemypierwszegoswiata #gorzkiezale #fretka #zwierzaczki #apel #fretki
  • 10
@Zkropkao_Na: Ostra jesteś a nawet chamska w słowach, tak czy owak zuch dziewczyna, pomimo że klnę często i gęsto i z tego powodu czasem, sprawiam wrażenie chama, buraka, prymitywa, a nawet patologiczjej w chwilach uniesienia jednostki, to mam miękkie serce, jestem uczuciowy, i w ogóle czasem taki mięczak że rycze, zwłaszcza jak chodzi o kobiety w relacjach ja - kobieta, bardzo mi bliska sercu, oraz z powodu zła i skurysyństw@ na
@Myrcin- to ja pisałam - mimo wszyscy koordynatorka mówi że mamy spróbować znaleźć...
@Polinik raczej nie...
@parasolki Szczerze: wątpie. Monitoruje ogłoszenia od jakiegoś czasu - nikt nie zgłaszał takiej fretki... Koleżance z Spf też nic nie wiadomo o takiej zgubie. A każdy odpowiedzialny człowiek szukały zaginionego zwierzęcia :)