•  

Mireczki, mam pytanie odnośnie #wiedzmin3 a dokładnie dodatku Krew i Wino. Czy jeżeli wybiorę opcję z Syanną to czy mogę jeszcze w jakiś sposób doprowadzić do spotkania z Ukrytym? Bardzo mnie ciekawi ta postać i po prostu pytam z ciekawości.

+: Cronox
    •  

@Wrex97: nie. Za to możesz zrobić misję z Orianną a potem zdecydować czy chcesz iść do Syanny czy Ukrytego. Polecam wykonać zapis przed wyborem i zrobić obydwie ścieżki. Wg mnie ścieżka z Ukrytym ciekawsza ale warto też przejść ścieżkę z Syanną.

•  
      S...................a

0

@Wrex97: @sivy83: Nie prawda, da się spotka ukrytego bo sam tak robiłem. Najpierw robisz misję u wampirzycy, a potem przed wypłynieciem do niego zmieniasz zdanie i robisz scieżkę z Syanna. Zobacz sobie na mapie gdzie jest ukryty i jak skonczysz wszystko to mozesz wejsc do jego jaskini. Znajdziesz tam stalowy miecz i rekawice, a gdy bedziesz probował do niego podejść bedzie tylko scenka jak cie zabija, nie da sie z nim walczyc.

•  

@Smieszek_poza_kontola: Tak wiem, że tak się da ale jego interesuje Ukryty raczej w inny sposób. Pewnie chce się dowiedzieć kim jest i co chce a przechodząc Twoim sposobem się nie dowie.

Swoją drogą trafiłem wcześniej na buga przechodząc tym sposobem co piszesz. Po przejściu ścieżki z Syanną poszedłem do tamtej jaskini i mimo, że nic nie było napisane aktywował się quest z Ukrytym i nie mogłem go w żaden sposób skończyć. Po wyjściu z jaskini i odejściu kawałek dalej cofało mnie jakbym wyszedł poza obszar mapy.

•  
      S...................a

0

@sivy83: Możesz tego się pozbyć wędrując w stronę zamku i przenosząc się np do Velen, ale to nie zawsze działa lub zrobi tą jaskinię przed nową grą plus dla stalowego miecza