Wpis z mikrobloga

Mirki, #szukamlaptopa #komputery #pytanie mam, potrzebny #laptopy dla siostry, 12,5-13,3 cala, do FB, Chrome, YT, filmów itp, czasem Word, Excel, ale po prostu podstawowe użycie, żaden CAD i Photoshop. Tak do 3000 zł max, ale im mniej tym lepiej. Może być używany, ale z gwarą producenta. Ma być jak najlżejszy i jak najcieńszy. Ja jestem za Dellem 7250, bo pancerny i można z 3 letnią NBD znaleźć, więc luz, ale siostrze się nie podoba. Jest Asus UX305, ale byłby z Core M, więc boję się o wydajność, chociaż raczej nie trzeba. Jest HP Envy, ale to HP, no i Elitebook 820, ale mało jest ich i gruby;) Siostra miał Asusa UL30VT, w którym górna pokrywa odpadła od podstawy, bo nakrętki zawiasów zatopione w plastiku dolnej części postanowiły się wyłamać od otwierania. Dlatego namawiam ją na 7250, bo to pancerniak. Ale ten UX305 chodzi mi po głowie, bo niby taki MacBook, aluminium itp, no i IPS FullHD daje radę i ma piękne kolory. Ktoś pomoże?
  • 2
@bisqik: ja bym brał ux305 z core m, myślę że do tego co wymieniłeś to z palcem w nosie starczy, znaczy mógłbyś wziąć tą nowszą wersje z m3 czy tam m5, chociaż core m chyba wydajniejszy i też da radę kupić