Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Aukcja Charytatywna dla chorej córki @robertt1969.
  Specjalnie na tą okazje wykonałem nóż którego raczej nie powtórzę - stal W2 z bardzo widoczną linia hamon czyli twarde ostrze i troszkę mniej twardy grzbiet, na rękojeści mający około 15 tysięcy lat ząb trzonowy mamuta, stabilizowany czyli przesycony żywicą co uwydatniło kolory ale tez bardzo wzmocniło dość kruchy materiał.
  Oczywiscie do noza dołączona jest ręcznie szyta pochewka.

  Licytacja trwa do godziny 20:00 w Niedziele 23 września, wygrany wpłaca kwote tutaj https://zrzutka.pl/pwfh78
  Zaczynamy od 1 zł, licytujemy w tym wpisie. Oczywiscie jesli ktos chce wesprzec naszego kolege w nierównej walce z chorobą córki moze wpłacic pare złotych na strone podana wyzej.

  Dziekuje wszystkim za udział, osobom chcącym poprzeszkadzać dziękuje troszkę mniej :)

  #trollsky #robertt1969 #wykop #pomoc #knifeboners
  pokaż całość

  odpowiedzi (48)

 • avatar

  Pierwszy dzień bez bana zleciał i ilość nienawiści w moją stronę jest wręcz nie do ogarnięcia. Ja wyśmiewam tylko katoli, tak jak Wy grubasów czy kierowców tira, a zamiast nadstawiać drugi policzek jakaś krucjatę sobie urządziliście. Skąd w Was tyle jadu? Znów w wymoderowanych mam jakiś wpis z przed roku, czyli ktoś znowu cały mój dorobek na wykopie zgłasza licząc na bana dla mnie.

  Skąd w was tyle jadu katole? Co Jezus na to? Gniew to grzech główny i gdy się na mnie gniewacie nawet przyjecie komunii jest świętokradztwem więc radzę wam się uspokoić bo piekło czeka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #bekazkatoli #oswiadczeniezdupy
  pokaż całość

  odpowiedzi (31)

 • avatar

  Lewandowski, Benfica - Bayern 0:1
  #golgif #mecz #golgifpl

  odpowiedzi (33)