Wpis z mikrobloga

Mirki! właśnie doszła do mnie wyczekiwana przesyłka - gra Heroes V złota edycja którą wygrałam w rozdajo zorganizowane przez @FilcowyKlapek, któremu jeszcze raz dziękuję. Z tej okazji chciałam wam opowiedzieć swoją historię z hirołsami.
Od razu zaznaczę że nie jestem graczomaniakiem, czasem postrzelam jeszcze w quake'a ale to wszystko, tak więc moje opinie na temat gry są czysto subiektywne.
A wszystko zaczęło się 9 lat temu kiedy to w świat hirołsów wprowadził mnie mój chłopak, w zasadzie to tak wyglądały nasze wszystkie wspólne popołudnia, piwko, komputery, gra i my;) Większość z was pewnie zaczynała od trójki, albo może i jeszcze wcześniejszych edycji a ja zaczęłam właśnie od piątki a trójkę - paradoksalnie odkryłam później, dlatego mam do tej części tak wielki sentyment. Przemierzałam i poznawałam kolejne zamki, rozbudowywałam bohaterów, walczyłam ze smokami a kiedy nasi bohaterowie byli już wystarczająco rozwinięci zeby się ze sobą zmierzyć, walczyliśmy ze sobą i zazwyczaj to ja przegrywałam:D Kiedy już zostawałam sama rozgrywałam misję - która moim zdaniem w piątce jest najlepsza. Walczyłam Katarzyną podążającą za swym ukochanym, martwym księciem...
Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy. Studia i beztroska się skończyły i skończyły się również przygody z hirołsami. Później miałam jeszcze mały romans z szóstką ale niestety nie wciągnęło mnie to w ogóle, odebrałam kolejne częsci jako przerost formy nad treścią. Super grafika, owszem ale wszystko jakieś takie wolne, mroczne, patetyczne, nie to co kolorowa, wciągająca "piątka".
W między czasie zaczęłam grać w trójkę i gram w nią do dzisiaj, do dzisiaj bo dziś właśnie wracam do przeszłości, wspomnień i radości sprzed tych kilku lat;)
Jeśli i wy macie jakieś ciekawe przygody związane z hirołsami własnie, albo pamiętacie jak zaczęliście w nie grać to piszcie, ja tymczasem otwieram piwko i siadam do gry;)
#heroes5 #heroes3 #feels
Pobierz N.....a - Mirki! właśnie doszła do mnie wyczekiwana przesyłka - gra Heroes V złota ed...
źródło: comment_cMfdArSjKxpYjZLrjd6JryT79fNojecs.jpg
  • 29