Wpis z mikrobloga

SPRZEDAM OPLA

Jak wykop.pl traktuję jako stronę ze śmiesznymi obrazkami, to czasem można tutaj znaleźć ciekawe rzeczy i co najważniejsze - ciekawych ludzi. Teraz jednak ja mam coś ciekawego. Mam do sprzedania samochód - OPLA. Piszę o tym tutaj, ponieważ chcę uniknąć Januszów handlarzy, którym nie chcę powierzać mojego samochodu. Dając ofertę sprzedaży tutaj mam nadzieję, że jeśli ktokolwiek kupi mojego Opla będzie z niego zadowolony równie dobrze, jak ja. A przede wszystkim, będzie mógł mirkować z Opla stojąc w korkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na sprzedaż posiadam samochód Opel Vectra B (po lifcie) z 1999 roku. Silnik 16V 1.8L 120KM benzyna + gaz. Butla gazowa posiada homologację do 2024 roku (jest to druga butla podłączona do instalacji LPG). Kupiłem go w lutym 2015 z przebiegiem 210 000 km. Obecnie na liczniku jest 270 000 km.

Samochód jest bardzo zadbany, w środku jest czysto i nigdy nie było palone. Jest oszczędny, pali 10 litrów LPG na 100 km. Był na bieżąco serwisowany:
- rozrząd wymieniony ok 25000 km temu;
- wtrystki regenerowane razem z wymianą rozrządu;
- akumulator kupiony we wrześniu ubiegłego roku;
- wymieniony przepływomierz;
- wymienione tuleje z tyłu w zawieszeniu.

Ubezpieczenie opłacone do 02.2017, przegląd ważny do 04.2017.

Auto odpala i jeździ bez najmniejszego problemu. Z usterek obecnych, które są w samochodzie (a których już nie wymienię) to:
- stukanie na dużych dziurach w prawym tylnym kole;
- bardzo rzadkie stuki podczas skręcania kół w miejscu (prawdopodobnie łożyska mcpersona);
- do wymiany uszczelka miski olejowej,
- klimatyzacja się włącza, ale nie chłodzi,
- pojawiają się pierwsze ogniska rdzy na tylnych drzwiach.

Do auta dołożę komplet opon zimowych (kupionych w lutym 2015) oraz bagażnik dachowy.

Jeśli ktokolwiek go kupi będzie mieć pewność, że kupuje auto, które pojeździ jeszcze długo. Dlaczego sprzedaję? Dlatego, że było to moje pierwsze auto, które potrzebowałem na dojazdy do pracy. Obecnie moje fundusze trochę wzrosły, więc kupiłem nowe - bo chciałem. Nie sprzedaję dlatego, że coś się w nim psuje. Kilka Mirków widziało to auto i miało okazję nim jechać - niech się wypowiedzą. Byliśmy tym autem na Ukrainie, w Bośni, oraz zrobiliśmy kilkadziesiąt weekendowych wypadów po Polsce.

Jaka cena mnie interesuje? 5000 zł. Dlaczego tyle? Dlatego że wiem, ile pieniędzy zainwestowałem w samochód oraz wiem, jak bardzo o nie dbałem. Nie jest to auto, które zepsuje się zaraz po kupnie.

Jeśli znają się chętni, to auto można zobaczyć od poniedziałku do czwartku we Wrocławiu (okolice FAT-u), a od piątku do niedzieli na Śląsku (Wodzisław Śląski). Proszę tylko o PW, a już na pewno się dogadamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To co Mirki moje drogie, pomożecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#opel #sprzedamopla #motoryzacja #januszebiznesu #wroclaw #slask
Sheepo - SPRZEDAM OPLA

Jak wykop.pl traktuję jako stronę ze śmiesznymi obrazkami, ...

źródło: comment_rU34G9YS6E21u5XYxGvkvbdUL9ALr4zs.jpg

Pobierz
  • 18
za 1,5 może bym wziął bo mam prawie taką samą sypiącą się jak dziewczyny z odlotów i zrobiłbym z dwóch jedną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sheepo: kupiłem taką vectre tylko, że wiśniową ale z tym samym silnikiem za 950zł 3 lata temu, rzęch był #!$%@? najgorszy na świecie. Nie wiem co mnie podkusiło, nie było tam nic średniego. Ale co kapora spaliłem to moje
  • 1
Masakra chyba masz nie równo pod sufitem ze ktoś ci da tyle za 17 letnie auto. Maksymalna cena jaka możesz za to dostać to 2,5tys.
@Sheepo podziel przez dwa cenę chyba że pastę jakąś kreujesz. A i tak jeśli nie znajdzie się malolat co chce auto na wakacje na wyjazd do Pobierowa to nie sprzedasz. Takie auta niestety za 350 zł ładują na skupie z zaświadczeniem o zezlomowaniu. I jak wyżej ktoś pisal: kto to liczy ile włożył? Masakra z takim podejściem