•  

urwał. wchodzę na wykop i żadnych śmiesznych obrazków. Wszyscy srają po nogach na brexit, jakby mieli na to wpływ i wypływają na wyżyny swoich umiejętności próbując to mądrze skomentować. Zczarnolistowałam #brexit i wykop mi zniknął ( ͡° ʖ̯ ͡°)
    #zalesie #boldupy #mirko

+: Fako, Cronox
    •  

@Tutorzyc: A Ty zamiast wrzucić śmieszny obrazek to ciągniesz temat dalej i powodujesz jeszcze większe zaśmiecenie mirko tą sytuacją.

logicznie( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@BadHabit: specjalnie dla Ciebie <3
      P.S.
      Tylko że jest piątek ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

źródło: ale-wiocha.com

•  

@Tutorzyc: Cechą istot myślących i ciekawych świata jest wchodzenie w interakcje z tym światem, próba opisania go i uchwycenia ważnych dla nich momentów, wydarzeń.

wypływają na wyżyny swoich umiejętności próbując to mądrze skomentować.
      To chyba najgłupsza rzecz jaką mogłaś napisać ( ͡° ͜ʖ ͡°) To znaczy, że jesteś powielaczem, płynącem z prądem, nie dającym nic od siebie i nie oczekującym od życia niczego - tak naprawdę.

•  

To chyba najgłupsza rzecz jaką mogłaś napisać ( ͡° ͜ʖ ͡°) To znaczy, że jesteś powielaczem, płynącem z prądem, nie dającym nic od siebie i nie oczekującym od życia niczego - tak naprawdę.

@Bergkamp: Tak, to miałam na myśli, mówiąc :wpływającym na wyżyny umiejętności.
      Brawo Ty i Twój psychoanalityzm. Długo nad tym siedziałeś? Brzmi prawie jak z forum dla coachów( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@Tutorzyc: To nie był "psychoanalityzm", nie znam się kompletnie na psychologii a coaching, to zwykła beka z ludzi nie radzących sobie z życiem, bo go nie rozumieją. Nie siedziałem długo, powielacza w twoim przypadku było niezwykle łatwo zidentyfikować.

•  

@Bergkamp: Och i ach. No normalnie mnie rozgryzłeś, jestem takim powielaczem, ojej.

pokaż spoiler hehe, nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)