Wpis z mikrobloga

Jak ja dawno nic nie dodawałam. Bo i dawno nic nie skończyłam, wiecie, sesja i te sprawy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jedyne co zrobiłam to parę miśków na zamówienie, które mi wzięła mama - nie dała sobie wytłumaczyć, że tak trochę nie mam czasu () Ale jeszcze jeden egzamin i ruszam z dokończeniem mojej własnej maskotki ʕʔ @rud3lke Ty wiesz, o którą chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak mi wyjdzie to biorę się za zrobienie całej serii postaci.

Jeszcze wczoraj miałam takiego pecha (,)
- ktoś mi jakiś czas temu ukradł siodełko z roweru (razem z tą rurą na której jest osadzone)
- mama kupiła nowe, wczoraj chciałam je założyć - rura jest za wąska, nie da się zamontować siodełka, sklep już zamknięty a ja za 2 godziny do pracy
- no to biorę rower brata - za duży, biegi za luźne jak dla mnie, niedopompowane koła, zepsuty hamulec, za duże opony trą o błotniki i jedź tak 10km. Do tego brak lampek, a wracałam jak już ciemno było i tylko się modliłam, żeby po drodze mnie bagiety nie mijały (ʘʘ)
- jakby mój dzień nie był wystarczająco gówniany Purciak zostawił mi mały śliski prezent tuż pod stopą i przed samym wyjściem musiałam zmieniać skarpetki (,)
No nic tylko się zabić. Ale chociaż w pracy się nie namęczyłam.

A frappe to najlepsze co może być na upały (ʘʘ) Skończyłam je dawno temu, ale jakoś nie było okazji do zdjęć. Jak ktoś takie chce, to przepis tutaj -> ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#welniakiodaqu
aquilegia - Jak ja dawno nic nie dodawałam. Bo i dawno nic nie skończyłam, wiecie, se...

źródło: comment_bOfGs4Uwc4WEsamRA28qSjQrbs3JoPYy.jpg

Pobierz
  • 4
ktoś mi jakiś czas temu ukradł siodełko z roweru (razem z tą rurą na której jest osadzone)

xD niezły wiesniak musiał to być.

- no to biorę rower brata - za duży, biegi za luźne jak dla mnie, niedopompowane koła, zepsuty hamulec, za duże opony trą o błotniki i jedź tak 10km.

To pewnie nie opony tylko hamulce źle wyregulowane i szczęki ocierają.

@aquilegia:
@wysuszony: wygląda na tak skomplikowany, że raczej bym się go nie podjęła nawet ze schematem ( ͡° ʖ̯ ͡°) a przynajmniej dużo zszywania jest, a to mi jakoś ciężko przychodzi.
@plumkajacy_kalafior: to w ogóle najprawdopodobniej ktoś z sąsiadów, mamy z rodzinką podejrzenia, kto to nawet mógł być, ale za rękę nie złapaliśmy. A z tymi kołami to chodzi o to, że brat ma opony z mojego