Wpis z mikrobloga

@kuraku: To nie moje zdjęcie. Wystarczy spojrzeć na jego źródło. Gdybym takie coś spotkał to bym wysłał zgłoszenie na SM.

@bigger: Według opisu na trojmiasto.pl z samochodu wyszli rodzice i nastolatek.
@Piw_Benzyna: użyj myślenia. Nawet jak mi nie wierzysz tylko wolisz pseudo artykuły ok, twoja sprawa.
Ale zadaj sobie pytanie czy na plaży jak będzie bar/ogródek gastronomiczny lub atrakcje typu pompowany balon itp to nie lepiej dla osoby, która musi przenieść towar - podjechać jak najbliżej ?
Przecież tu widać, że gość zaparkował tyłem, by wyjąć towar z bagażnika oraz przy samym boku, więc pasażer nie wyjdzie (fakt, mógł wcześniej wyjść), ale
mu maszynę wyjąć i dlatego podjechał


@Neaopoliti: Być może osoba, która wstawiła zdjęcie ma rację a być może ty. Tego nie oceniam.

Tak czy siak, poza kwestią "wygody" dochodzą jeszcze przepisy i zdrowy rozsądek. Zastawienie połowy wejścia na plaże w strefie gdzie wolno poruszać się pieszo to zachowanie nierozsądnie niezależnie czy przyjechała tam rodzinka z dzieckiem czy ktoś kto sprzedaje lody na plaży. Co będzie następne - wjazd samochodem na molo
@W1992: serio nie rozumiem Twojego podejścia. Typ zostawił najwięcej miejsca dla ludzi ile się dało, ale trzeba narzekać. To, że nagiął przepisy to się zdarza. Morawiecki w sejmie powiedział, że najważniejsze jest dobro polskie nad konstytucją nawet, gdy jest ona łamana. Na zachodzie taką sprawę oleją ze względu na zaistniałą okoliczność, którą napisałem (wyjmował towar z auta), a u nas już po wpisach widać, że karzecie osobę iż złamała przepisy...
Eshh
Morawiecki w sejmie powiedział, że najważniejsze jest dobro polskie nad konstytucją nawet, gdy jest ona łamana.


@Neaopoliti: Brawo za wtrącenie tu polityki ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Jednak Pan Morawiecki nie jest autorytetem dla każdego.

Na zachodzie taką sprawę oleją ze względu na zaistniałą okoliczność, którą napisałem (wyjmował towar z auta)


@Neaopoliti: Tyle co mieszkałem "na zachodzie" to dostawczaki stawały na jezdni,
@W1992: @Neaopoliti: @Piw_Benzyna: @Brylant: @graf_zero: @xetrov: @bigger: @kuraku: @peterek93:

"Jestem właścicielem samochodu.
Zaparkowałem jak zawsze, bo handluję lodami na plaży i łatwiej było mi wyjąć lodziarkę. Zostawiłem jak najwięcej miejsca, a po wyjęciu sprzętu odjechałem. Trochę szkoda, że z góry traktujecie mnie - więcej myślenia."

http://tablica-rejestracyjna.pl/GD487CF