Wpis z mikrobloga

Mirki spod tagu #eveonline małe pytanko. Mam kod na 30dni ale nie wiem co dalej. Dawno temu krążyła teoria, że poświęcając niewiele czasu dziennie można dorobić się tego plexa w miesiąc albo krócej. Da się jeszcze tak? Jeśli tak to jak? Bo wszystkie linki do poradników które znalazłem są albo stare albo umarłe...

I co jeśli ten czas się skończy a ja nie zarobię na tego plexa? Nie będę się mógł zalogować do gry? Czy zaloguję się ale funkcjonalność będzie ograniczona?
  • 24
@Krystuch: ten kod z bundle nie jest przypadkiem tylko przy zakładaniu konta? Tzn max 30 dni a nie 44. Po za tym granie, w ten sposób jest mało ciekawe. Ja robiłem sobie taki challange, ale znudziło mi się i wolałem się porozbijać po galaktyce :-P w każdym razie mimo kosztów zakończyłem miesiąc na jakichś 60% potrzebnej kasy, więc pewnie da się to zrobić jakoś. Na trailowym koncie kiedys nie szło się
@Kalvot: No właśnie chciałem się dowiedzieć czy w te 30dni coś da się zdziałać czy to tylko taki pic na wodę. 130€ rocznie to trochę jednak sporo więc kombinuję coś żeby trochę przyoszczędzić :P No nic, zobaczymy jak to będzie, może kupię na pół roku a później sie pokombinuje...
@Krystuch: przez pół roku spokojnie zbierzesz hajs na plexy. Nawet jeśli nie będziesz miał samowystarczalnej postaci, to koszty później ci się znacznie zmniejszą. Po za tym jeśli nie grałeś wcześniej to wykorzystaj te 30 dni na poznanie gry, a później zdecyduj. Całkiem możliwe, że się odbijesz od tej gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krystuch: Nie wiem czy to działa jak użyjesz starter packa. Są 3 opcje:
1) 21 dni triala +30 ze starter packa +30 ode mnie jeśli ja dostanę(lub kasa)
2) 21 dni triala +30 starter - nic ode mnie bo starter nie zadziala u mnie
3) 14 dni triala +30 starter - bez refa

Ja mam możliwość zyskania 30 dni z buddy programu. Ty na pewno dostaniesz tydzień więcej triala.