Wpis z mikrobloga

#krakow #czestochowa #blablacar #podroze #motoryzacja #carspotting
CO POWIECIE NA WYKOPOWĄ ALTERNATYWĘ BLABLACAR? ( ͡º ͜ʖ͡º)


W związku ze słabnącą skutecznością i popularnością blablacar - szczególnie na krótkich trasach - uważam, że przeniesienie się na wykop i stworzenie odpowiedniego systemu tagów, mogłoby okazać się dobrą alternatywą.
Facebookowe grupy działają średnio, gdyż
a) jest ich za dużo
b) facebook posiada najbardziej idiotyczny system sortowania postów pod słońcem i nie daje możliwości jego zmiany

Nowa wyszukiwarka Wykopu daje tutaj spore możliwości, dzięki łączeniu tagów i ich moderacji.
Moja propozycja wygląda tak - każdy przejazd powinien zawierać minimum 3 tagi:


#miastoamiastob #pelnadataprzejazduddmmrrrr #jadelubszukam


Dzięki temu bardzo łatwo będzie można spersonalizować swoje wyszukiwanie, odsiać oferty, które nas nie interesują lub samemu znaleźć sobie pasażera. Nie będzie też problemu z dodawaniem przejazdów na 3 tygodnie w przód.

Co Ty na to wykopowa gawiedzio? ( ͡ ͜ʖ ͡)

Przykładowy przejazd na 31 lutego roku 2017 z Radomia do Sosnowca:

" #radomsosnowiec #31022017 #jade


Hej Mirki, o 21:37 wyruszam do Sosnowca z ul.JPII. Mam wolne 4 miejsca, koszt przejazdu 25zł
i tak dalej i tak dalej. Ważne są tagi"

Hej, @BlaBlaCar! Myślicie, że się przyjmie? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Wybaczcie ewentualne błędy i zawirowania, ale wpadłem na to 10 minut temu w przypływie #!$%@? na facebookowy system sortowania wpisów xD ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • 28
@hrumque: Czyli nie czytałeś, jakie są to możliwości? Bo o ile z gotowaniem bobu nowa wyszukiwarka rzeczywiście sobie nie radzi, o tyle wyszukiwanie po kilku tagach idzie jej bezbłędnie.
Typowy wykopek - nie doczytam, ale skomentuję.
Typowy wykopek - nie doczytam, ale skomentuję.


@GoodPain: wystarczy że usiłuję cokolwiek tu znaleźć albo przeglądam tagi. Jak ma czyjaś podróż od tego zależeć, to ja dziękuję. To nie działa.
@GoodPain: Tja, już widzę jakby ludzie byli szczęśliwi z podróżowania z np. takim jednym "socjopatom" co będzie chciał sprawdzać wytrzymałość przydrożnych latarni, albo z pewnym grubym użytkownikiem przez którego nie tylko więcej paliwa się zużyje, ale też sam będzie na Policję dzwonił gdy jako pasażer zauważy wykroczenie.