Wpis z mikrobloga

@marcin-wolosz: Tego nie powiedzialem. Na pewno troche tanszy, lepsze aparaty, video 4K, wodoszczelnosc. S6 ma troche lepszy ekran i procesor. Nie namawiam. Moge tylko polecic bo jestem z niego zadowolony :)
@marcin-wolosz HTC M9. Tylko pamiętaj, że HTC to taka dziwna firma, że kupisz raz i zostaniesz fanem :d Miałem w życiu kilka modeli i szczerze mówiąc były to najsolidniejsze smartfony z najfajniejszym softem :)
Pewnie kiedyś wrócę do HTC, jak mi się Xiaomi znudzi.
@marcin-wolosz: Samsung S6 zdecydowanie jesli chodzi o aparat. Nie bierz HTC M9 - mialem nie polecam za procesor Snapdragon 810,strasznie sie grzeje w zestawie z aluminium to mozna smazyc jajka.
Poza tym cena za M9 to teraz 2200-2300.
@513d3m: Dalej cisza jesli chodzi o dostepnosc pełnoprawnej wersji na wolny rynek. Mysle ze to kwestia czasu i pojawi sie w końcu w normalnej sprzedazy.
Żal mi ludzi jak kupują to lifestylowe gówno w cenie pełnoprawnej 10 ;)
@Sowinek mi też :/ polityka HTC jest dziwna, firma na skraju bankructwa i takie numery. Moja ulubiona firma smartfonów, niestety kompletnie niedoceniona przez rynek, ale to chyba przez brak promocji, a szkoda, tylko że takie akcje jak z 10 niestety nie pomagają :/
@marcin-wolosz: LG G4 bo ma wymienialną baterią, dobre wyniki w benchamrku, swietny wyswietlacz, jakość dobra, super leży w dłoni. Musisz jednak do niego przywyknąć, bo ma wyświetlacz QHD (nie wiem po co go tam wciskali) przez co bateria trzyma mi dzień (~po 17:00 mam jakies 60% baterii, jesli wykonam kilka telefonow, jak nie to nie spadnie ponizej 70% ale mam sporo apek i synchronizacje z dwoma gmailami). No i procek, który