Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ludzie, błagam, wyregulujcie położenie świateł w swoich samochodach, tak żeby nie oślepiać innych kierowców. Sytuacja z Zakopianki wczoraj: noc, z naprzeciwka co drugi oślepia, za mną BIXEON ULTRA NAKURWIAMTAKPOLUSTERKACH że sreberko mi się w nich topi, nie wspominając o siatkówkach moich oczu. OK, myślę - puszczę barana, niech da odpocząć moim oczom, ale nie, kolejny za nim świeci w kosmos jeszcze bardziej, włączam klimę przy -5 C, bo podsufitka zaczyna się tlić. Do tego słyszę w radio że są tacy, co na badaniu technicznym nie życzą sobie regulowania świateł, bo dawanie sygnałów obcym cywilizacjom pozaziemskim to ich hobby. Dżizas k&*%^

#samochody #polskiedrogi #motoryzacja #stopcham
    pokaż całość

odpowiedzi (55)

Chcieliście mieć porównania z dupy to będziecie je mieli - póki co drogie fanboje to najszybciej przyspieszającym produkcyjnym autem na świecie jest wstrętny kopalniak i nawet z tym nie handlujcie xD
    #tesla #bekaztesli #samochody #motoryzacja #carboners #musclecars #bekazpodludzi #heheszki pokaż całość

odpowiedzi (109)

Chyba w #pracbaza #korposwiat popełniłem kardynalny błąd o którym będzie wiedziała cała branża w regionie. Jestem załamany. Dopiero po północy będe wiedział czy jeszcze mogę to odkręcić. Jeżeli nie to nie wiem co zrobie dalej ze swoim życiem.

Dajcie parę plusów na pocieszenie bo nie wiem co mam ze sobą zrobić (ꖘ⏏ꖘ)

odpowiedzi (69)