Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ostatnie moje #rozdajo było rok i 5 mies. temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Do oddania jest Fablet? ASUS Fonepad 7 (ME372CG)
    Standardowo strasznie brudny ( już taki brudas ze mnie xD), wyświetlacz pęknięty w kilku miejscach,brak tacki na sim ( Gdzieś ją widziałem, jak znajdę to oczywiście dodam) bardzo porysowany z tyłu ale dotyk i reszta działa.
    Zasady są proste i niektórym znane plusują pomarańczki i bordo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Na plusy dodatnie czekam dokładnie 24h od dodania tego wpisu :) Zwycięzce wybierze #mirkorandom (。◕‿‿◕。)
    Tablet jest z pudełkiem, bez ładowarki. Wysyłka na mój koszt paczkomatem w ciągu 14 dni od losowania mogę też pocztą polską poleconym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler Termin wysyłki jest tak odległy dlatego że w poprzednich rozdajo byłem wyzywany od oszustów bo nie miałem czasu na wysyłkę

Zdjęcie z facebooka bo standardowo nie chciało mi się przerzucać przez usb. Ale to jest dokładnie ten sam fablet, tylko wysłałem przez messengera bo tak łatwiej xD
    pokaż całość

odpowiedzi (20)

Uniwersytet. Trwa egzamin z weterynarii. Zmęczony profesor dopytuje studenta:
    - Wie Pan co, zadam Panu jedno pytanie. Jak Pan odpowie dobrze, to egzamin zdany. Jeśli źle, to poprawka. No to mi Pan powie, czy krowie można zrobić skrobankę?
    Student się zamyslił, kombinuje, zastanawia się, a po chwili odpowiada, że nie wie.
    - Szkoda, widzimy się na poprawie.
    Zdenerwowany student udał się do baru, siada przy ladzie i zamawia piwo. Pije zrezygnowany, co zauważył barman i załaduje.
    - Dzień dobry! Pan taki zmarnowany siedzi. Coś się stało?
    - niech mi Pan powie - czy krowie da się zrobić skrobankę?
    -O kurwa, to żeś się Pan wpierdolił.

#heheheszki #humor #dowcip
    #pasjonaciubogiegozartu #pewniebyloaledobre
    pokaż całość

odpowiedzi (18)

(・へ・)

#memy #heheszki #pdk

odpowiedzi (10)