Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Sprzedam Wam fajną historię.

  Kumpel mi opowiadał jak był w USA to miał ciekawą przygodę, a mianowicie spierdoliło mu się auto i krążył gdzieś po jakimś zadupiu w poszukiwaniu motelu, żeby przenocować. W dwóch motelach nie było miejsca, więc już zrezygnowany wszedł do trzeciego, ale co się okazało, był to motel dla murzynów i gość w recepcji chociaż miał miejsce to nie chciał obsłużyć białego.
  Kumpel już totalnie zrezygnowany postanowił odjebać akcję, kupił pastę do butów i się kurwa wysmarował tą pastą na czarno i poszedł jeszcze raz do tego motelu dla murzynów.
  Recepcjonista się nie pokapował i wynajął mu pokój, kumpel zapłacił i poprosił jeszcze o budzenie na 6 00 rano, żeby od razu zaatakować temat z autem.
  Rano zadzwonił telefon z budzeniem, więc on wstaje i idzie się myć z tej pierdolonej pasty, wziął mydło i się myje myje i nic, kurwa wziął więc pumeks nakurwia się tym pumeksem do krwi i dalej nic. Próbował nawet wycierać się w taki biały dywanik który leżał na wannie #pdk i nic. W końcu zaczął się haratać szczotą do kibla po plecach i po za usmarowaniem się gównem nic nie osiągnął.
  Siedzi taki zrezygnowany cały zakrwawiony i ubrudzony z gówna, ciągle czarny.... nie wie co zrobić....
  I co się okazało,

  pokaż spoiler recepcjonista obudził nie tego murzyna co trzeba


  pokaż spoiler #truestory #heheszki #takbylo #pasta
  pokaż całość

  odpowiedzi (6)

 • avatar

  Magia długiej ekspozycji :)
  #nauka #fotografia #ciekawostki

  odpowiedzi (34)

 • odpowiedzi (5)