•  

Porażkę Radwańskiej z Cibulkovą znacznie łagodzi fakt, że już wszyscy skrzeczą dookoła, że był to mecz roku.
    Dla mnie wciąż nie ma porównania do meczu ćwierćfinałowego Roberty Vinci i Radwańskiej w WTA Doha (pewnie dlatego, że Robbie też gra miękko i ma duży repertuar zagrań i odważnie chodzi do siatki).
    Łagodzi też samo zachowanie polskiej tenisistki - uczy się Aga porządnego zachowania na korcie w tempie błyskawicznym - podeszła na połówkę Dominiki i objęła ją gratulując wygranego meczu. Takie wpadki jak po meczu z Krzywym Ryjem, ups, znaczy Lisicką, to już przeszłość.

Chyba czas się pogodzić z tym, że szlem może być jednak poza zasięgiem Agnieszki, chociaż czekam jeszcze na mój ulubiony wielkoszlemowiec, czyli AO. Cóż, za piękny tenis nie ma punktów ani wielkich tytułów. Ale za to wrażenia są niezapomniane - takie mecze nieprędko wyskoczą z głowy w przeciwieństwie do wielu wielu finałów szlemowych pań.

#tenis #wimbledon

źródło: aga cibula.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jakie to przykre byś zmuszonym do posiadania konta na tinderze, usunięcie go jest takie trudne.

#codziennatinderowka #tinder #p0lka #logikarozowychpaskow #heheszki

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (46)

#anonimowemirkowyznania
    Nigdy nie zabierajcie się za szare myszki, serio. One są jeszcze gorsze od tych tinderówek co miały w wieku 20 lat kilkanaście bolców, są zakompleksione, jeszcze bardziej toksyczne i o dziwo bardziej wymagające. Poznałem na 18stce taką jedna szarą myszkę właśnie, no niby ładna ale nic specjalnego, z lepszymi kręciłem. Małe piersi, mały tyłek, szczupła, ale z twarzy taka sympatyczna, wiem, ze nie imprezuje i na 99% dziewica, ślady po trądziku na polikach. Zaprosiłem do tańca, z dwa albo trzy kawałki potańczyliśmy w jakimś tam odstępach czasu, wydawało mi się, ze zainteresowana bo szczerze i szeroko się uśmiechała podczas tańca patrząc mi w oczy. Potem zaproponowałem zebyśmy wyszli na fotę, a ona ze nie bo zle wychodzi coś tam, ale laski są z reguły niezdecydowane więc trzeba stanowczo prowadzić, złapałem więc z rękę i wyszliśmy z sali i tutaj jakaś kolejna mała oznaka zainteresowania bo z byle kim laska przy swoich znajomych a rękę z nowo poznanym gościem by nie wychodziła gdyby się jej chociaz trochę nie podobał, takie wychodzenie za rękę z sali nie wazne w jakim celu i tak dla większości moze się kojarzyć z jednym. No i okej, powiedziała czy idziemy usiąść, usiedliśmy gdzieś na ławce boku, zrobiliśmy fotę, no i pytam co tam u niej potem ona mnie zapytała no i objąłem ją ręką z tyłu i trzymałem z ramię i nagle BANG, tak jakby spłoszyła się czy coś, ale podejzewam ze pczekiwała iz będę pajacował przed nią i nadskakiwał czy cuś bo wielka p0lka, trzeba się starać a sam nic od siebie nie da. Powiedziała tak nagle ze idzie bo jej zimno, a to była końcówka kwietnia który mieliśmy dosyć ciepły szczególnie właśnie jego koniec i mimo ze był wieczór to było około 20 stopni XD ale jej zimno więc idzie. No dobra, potem chciałem z nią zatańczył ale juz nie chciała, następnie po jakimś czasie zatańczyła ale uśmiechała się juz tak delikatnie na siłe... a potem widziałem jak wychodzi z jakimś typem i rozmawia i zniknęli na jakiś czas moze ją rozdziewiczył XD Takze nie bierzcie się za takie szare myszki bo są jeszcze gorsze. Ale trochę mnie to dziwi bo patrzyła w oczy szeroko się uśmiechając, wyszła za rękę a potem nagle BANG..

#rozowepaski #niebieskiepaski #p0lka #szaramyszkadlaanonka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
    Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
    pokaż całość

odpowiedzi (36)

Fota z r/conspiracy przedstawiająca ofiary masakry zgotowanej przez Chińską Armię podczas protestów na placu Tiananmen, zdjęte z głównej reddit przy ponad 134000 punktów karmy.
    #historia #reddit

odpowiedzi (28)