Wpis z mikrobloga

Mireczki mam do sprzedania Audi A6C6 kombi 3.0 TDI z 2007 roku po kontakcie z francuską sarniną :) Jeżeli znacie kogoś kto zajmuje się naprawą aut i ich dalszą sprzedażą lub kogoś kto szuka takiej fury dla siebie i chciałby poskładać moją A6 to prośba o udostępnienie lub przekazanie info. Auto jest w pełni sprawne mechanicznie, uszkodzony jest tylko układ chłodzenia + elementy nadwozia (maska, zderzak). Więcej informacji, zdjęć i wykaz części do wymiany z ASO Audi na priv.

#motoryzacja #sprzedam #audi
źródło: comment_cVyRE4vbIqZWOWjpmV08heybeRaPQPr2.jpg
  • 17
@stirLitzz: Mam ofertę z aukcji ubezpieczyciela ale nie jest powalająca.

@bocznica: Auto planowałem sprzedać w tym roku, raz już miałem przyjemność sprzedawać auto po przecierce parkingowej i wolę sprzedać w takim stanie i dać komuś zarobić niż mieć przed sobą 10 msc tłumaczenia januszom z miernikami że mam faktury i zdjęcia pokazujące stan auta przed itp.
@WiewiurPL: Dostałem dobrą ofertę z AC.. nie chcę się bawić w naprawę i późniejszą sprzedaż bo nie mam w rodzinie żadnego mechanika więc pewnie wiele na tym nie ugram ;) Auto i tak planowałem sprzedać w tym roku z uwagi na to, że narzeczona woli coś mniejszego a ja używam służbowego
@kap3k: U mnie ASO wycenia to nawet grubiej ;) Ale nikt nie będzie naprawiał tej fury kupując maskę za 4k i lakierując ją za kolejne 2k w ASO raczej :

Strzelam, że u mietka sąsiada za 4-5k to zrobiliście
@Wuza1337: U nas wyceniał jakiś serwis z ubezpieczalni, ASO by pewnie drożej wyceniło. Jak na razie trwa przepychanka z ubezpieczycielem, bo naprawa nieopłacalna, na aukcji kupić nikt nie chce, bo auto malowane po gradobiciu (robił to jakiś krewny gumiaka chyba), Matka nie godzi się na obniżenie wartości, i tak w kółko :D