Wpis z mikrobloga

@IlIlIlllIIl: Cześć, widziałem że pracujesz nad aplikacją do wysyłania JPK na bramkę MF. Czy znasz może jakieś gotowe rozwiązania w tym temacie? Interesuje mnie czy istnieje jakaś gotowa aplikacja która jest w stanie wysłać wygenerowany z ERP XML zapewniając wszystkie wymogi szyfrowania danych ze specyfikacji MF? A może byłbyś zainteresowany sprzedażą Twojej gotowej aplikacji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
@NiEb0: gotowych rozwiązań nie znam (nie szukałem). Wszystkie ERPy powinny mieć opcję generowania i przesyłania jeżeli chcą dalej wspierać swoich klientów :). Mogę trochę pomóc jeżeli miałbyś jakieś problemy. Sprzedaż lub udostępnienie kodu/aplikacji nie wchodzi w grę.
@IlIlIlllIIl: Podpowiesz coś z podpisywaniem dokumentu? :P Podpis mam na karcie, używam z c# i wyświetlam listę certyfikatów, ale jak chce z korzystać z tego z procentrum to mi wywala błąd o klucz prywatny(bo jest na kracie) jak to przeszedłeś?
@IlIlIlllIIl: Źle się wyraziłem :p mam klucz z dwanego Unizeto czyli obecnego ProCentrum. Chciałbym docelowo podpisywać samemu, klucz mam formie karty podpinanej przez USB na pin, wykrywam go w systemie, ładuję ale wywala mi błąd że nie mam klucza prywatnego i się zastanawiam jak się do niego "dobrać".