•  

https://patronite.pl/kgonciarz
    O kurwa ten człowiek zarabia na samych widzach, którzy z własnej nieprzymuszonej woli przelewają mu pieniądze, 27 tysięcy miesięcznie. 27'000zł. To niemal dwukrotność kwoty topowych informatyków z wykopa pracujących za 15 tysięcy miesięcznie. To niemal trzykrotność tego, co wykopowy król życia, #feuernabali zarabia.
    I nie, nie mam bólu dupy czy coś. Po prostu nie rozumiem fenomenu. Jego zapytajbeczke jest słabe w moim odczuciu, jakieś półśmieszne żarty i inne żenujące podejścia, w stylu Kuby Wojewódzkiego. Nie wiem, nie oglądam jego vlogów, może tam wypada lepiej? To znaczy obejrzałem kilka minut z odcinków z japonii, nie ma takiej żenady, ale też nie była to seria, do której bym z chęcią wrócił.
    Tym bardziej nie rozumiem, bo taki człowiek jak thrashingmadpl tworzy wyśmienite serie megakampanii i historii na szybko, edukujące i ciekawe, a jego strona patreon? https://www.patreon.com/ThrashingMadPL 180 dolarów. ledwo 700zł. A jak sam pisze, działa jeszcze na starym PC z windows xp na pokładzie.
    Trochę to też pokazuje przekrój społeczny, gdzie bardziej w cenie są jakieś durnowatości, wyzwiska (chyba że się mylę i pokażecie mi vlog naprawdę godny uwagi i rzetelny w treści) niż nauczenie się czegoś więcej.

#gonciarz #youtube #polskiyoutube #thrashingmadpl #opinia #15knamiesiac

•  

@Gianluigi_Buffon: ale kanciarz oprócz zapytaj beczkę robi też theuwagapies i ten program jest w mega dobrej jakości i ma świetny content. Mimo, ze nie jestem wielkim fanem, to doceniam napracowanie :)

•  

@Gianluigi_Buffon: to że napiszesz:

I nie, nie mam bólu dupy czy coś.
      nie oznacza że go nie czujemy (✌ ゚ ∀ ゚)☞

+: rockydoggy, c............a +137 innych
    •  
      K............e

+29

@Gianluigi_Buffon: 416k vs 27k subskrybcji przekłada się na kwotę na patronite. i tu nie wiem jak można być zdziwionym że kanał rozrywkowy jest popularniejszy niż kanał historyczny na stronie poświęconej głównie rozrywce (youtube)

tym bardziej nie rozumiem pisać o tym na stronie na której rządzą kotki i śmieszne obrazki

jak odkryjesz że np waka waka ma 1mld wyświetleń a shakira 9mln subskrypcji to wpadniesz chyba w szok

+: pitrek136, J...5 +27 innych
    •  

@Gianluigi_Buffon: zaraz przyjdą fanboje i będą ci pisać jakie te jego wlogaski nie są super qualiti kątęt, ale to też jest gówno warte xD

•  

@Gianluigi_Buffon: ja tam uważam że 30k to mało - człowiek jak on powinien minimum 80k dostawać

•  

@Gianluigi_Buffon:

O kurwa ten człowiek zarabia na samych widzach, którzy z własnej nieprzymuszonej woli przelewają mu pieniądze
      Więc w czym problem? Ja rozumiem, zeby jeszcze on zarabiał na okłamywaniu ludzi jak Korwin, ale Gonciarz akurat nawet z sensem gada

•  

@profesor_kompresor: patrzę na miniatury i to po prostu nie dla mnie. ja rozumiem że to ma grono swoich odbiorców ale dla mnie to gimbusiarskie.
      @mikfon: ja też, subiektywnie wszystko mnie w tym człowieku irytuje i nie wytrzymałem nawet dwóch minut jego materiału.
      @PolskiZloty: to przestaw swój radar, bo to tylko luźna dyskusja, zero subiektywności, ja doceniam to że ktoś ma cel, realizuje go, tworzy content, ma fanbase, bo kim ja jestem w porównaniu do człowieka za którym stoi pół miliona subskrybentów i 37 tysięcy zł miesięcznie.
      @KotletyMielone: to miał być cel dyskusji - luźna rozrywka vs luźna edukacja, ale widzę, że doczytać do końca i partycypować w dyspucie to trudne zadanie.
      @McSayerPL: tego oczekuje, jakiegokolwiek vloga który pozwoli mi zrozumieć ten fenomen.
      @AKAPony: możesz mu wrzucić swoją miesięczną pensję, niczym babcie na radio maryja (✌ ゚ ∀ ゚)☞
      @Cheater: Kurwa lewak to wszędzie Korwina wpierdoli xD

•  
      K............e

+1

, że doczytać do końca i partycypować w dyspucie to trudne zadanie.

@Gianluigi_Buffon: przeczytałem, ładnie wyjaśniłem "fenomen" a ty nie mając nic do powiedzenia obierasz postawę defensywną i piszesz że nie umiem brać udziału w dyskusji, gratulucje

btw kanały popularnonaukowe (np vsauce, sci fun, veritasium i inne) mają się całkiem dobrze. a kanały naukowe z wiedzą "na sucho" już nie zawsze

+: citrus
    •  

@Gianluigi_Buffon: nie dam mu ani grosza ale kibicuje

•  

@Gianluigi_Buffon: Jebany lewak co z martinem sie w czoko walą.

•  

@KotletyMielone: zanim wysłałem posta edytowałeś go o kilka faktów. więc sorry, odnosiłem się do oryginalnej wersji. Youtube jest szeroko pojętą stroną, rozrywka faktycznie rządzi, ale po prostu inne kanały są niedoceniane.
      "tym bardziej nie rozumiem pisać o tym na stronie na której rządzą kotki i śmieszne obrazki"
      niekoniecznie rządzą, dlatego chciałem przyprowadzić trochę poważniejszy temat
      "jak odkryjesz że np waka waka ma 1mld wyświetleń a shakira 9mln subskrypcji to wpadniesz chyba w szok"
      nie wpadnę bo i to i to jest muzyką popularną
      @AKAPony: to kibicuj dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      @SandManderek: quality content

•  
      c.....n

+5

@Gianluigi_Buffon: Jesteś pewny że to jednak nie jest ból dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?

•  

@Gianluigi_Buffon: Równie dobrze mógłbyś się dziwić dlaczego idąc na film fabularny musisz zapłacić za bilet w kinie :) Nikt nie mówi, że materiały na youtube muszą być edukacyjne, żeby były wartościowe. Moim zdaniem Gonciarz robi najlepiej wyglądające materiały na youtube, a i wcale ciekawostek w nich nie brakuje.
      Z drugiej strony rozumiem argumenty jego przeciwników. Bardzo celnie wypowiedział się @BrzydkiBurak. Patronite itp serwisy powinny być dla małych twórców, którzy dzięki tym pieniądzom mogliby robić lepszej jakości filmy i częściej. I dla nich każde 10zł będzie na wagę złota, nie pod względem wartości, ale mentalnie.
      Ale wracając do Gonciarza - nikt nikomu nie każe mu przelewać pieniędzy, ludzie mają swoje mózgi i gówno to kogo obchodzi co z nimi robią. ja tam go lubię oglądać, niewątpliwie ma koleś dobry gust i umiejętności. Oglądam codziennie z wielką cekawością, choćby ze względów etstetycznych. Bije na głowę pseudo produkcje dokumentalne polskich telewzji. Bo jak TVN pojechał do Japonii i tam ktoś prowadził krótki dokument, to puenta była taka, że Japończycy to czubki i maniacy seksu. No kurwa zajebiście :)

•  

@Gianluigi_Buffon: caly sekret polega na tym ze jedni sa gotowi sprzedac kazda scieme i wydoic wlasnego widza kazda dostepna forma manipulacji czy krokodylej lzy a inni robia swoje uczciwie nie bedac jebanym bilbordem reklamowym.

zycie. widz widzem ale srodowisko swoje wie i pamietam.

also jeblem ze smiechu gdy dostalem zaproszenie na impreze patronite xd

•  

@Gianluigi_Buffon: Trzask usłyszałem aż u siebie w piwnicy, można kogos nie lubić, można czegoś nie rozumieć, ale gówno powinno cię interesować co ludzie robią że swoimi pieniędzmi...

•  

@casadin: no raczej, przestałem buldupić o ludziach którzy lepiej sobie odemnie radzą w życiu. Po prostu mimo że mają zupełnie odmienne poglądy, staram się podpatrzeć co robią takiego, że osiągają sukces, nauczyć się czegoś z ich sukcesu i to wprowadzić w życie i swoją mentalność. Subiektywnie mogę kogoś nie trawić, ale obiektywnie nie mogę temu komuś sukcesu obniżyć.
      @LuckyLuq:

Równie dobrze mógłbyś się dziwić dlaczego idąc na film fabularny musisz zapłacić za bilet w kinie :) Nikt nie mówi, że materiały na youtube muszą być edukacyjne, żeby były wartościowe.
      nie dziwię się, za tym stoi szereg ludzi odpowiedzialnych za daną produkcję, tak jak oglądając filmy na yt mam no właśnie reklamy, na których twórcy zarabiają. Nie dziwię się że zarabia, dziwię się że aż tyle.

Moim zdaniem Gonciarz robi najlepiej wyglądające materiały na youtube, a i wcale ciekawostek w nich nie brakuje.
      właśnie po to przyszedłem. Po przykłady tego idealnego montażu i pracy operatora

Z drugiej strony rozumiem argumenty jego przeciwników. Bardzo celnie wypowiedział się BrzydkiBurak. Patronite itp serwisy powinny być dla małych twórców, którzy dzięki tym pieniądzom mogliby robić lepszej jakości filmy i częściej. I dla nich każde 10zł będzie na wagę złota, nie pod względem wartości, ale mentalnie. Ale wracając do Gonciarza - nikt nikomu nie każe mu przelewać pieniędzy, ludzie mają swoje mózgi i gówno to kogo obchodzi co z nimi robią.
      Noo właśnie. Patronite powinien pomagać małym twórcom, ale nie ma co ograniczać się tylko do nich, bowiem i tak największy zysk jest dla tych z pokaźnym fanbase. No i każdy rządzi swoim portfelem.

ja tam go lubię oglądać, niewątpliwie ma koleś dobry gust i umiejętności. Oglądam codziennie z wielką cekawością, choćby ze względów etstetycznych.
      Nie mogę się wypowiedzieć, bo nie znam tych najlepszych materiałów

Bije na głowę pseudo produkcje dokumentalne polskich telewzji. Bo jak TVN pojechał do Japonii i tam ktoś prowadził krótki dokument, to puenta była taka, że Japończycy to czubki i maniacy seksu. No kurwa zajebiście :)
      A to akurat prawda, polska tv robi gówniane materiały.

•  
      c............a

+13

bardziej w cenie są jakieś durnowatości, wyzwiska (chyba że się mylę i pokażecie mi vlog naprawdę godny uwagi i rzetelny w treści)

@Gianluigi_Buffon: Widziałam chyba wszystkie odcinki bloga gonciarza i w żadnym nie bylo wyzwisk, byly za to zawsze bardzo ładnie zrobione, naprawde milo popatrzeć.

Czy mi się wydaje, czy jak wielu przed Toba boldupisz na temat filmików, których nawet nie obejrzales? Slad wziales te wyzwiska? Z dupy?

+: c.....n, pitrek136 +11 innych
    •  

@BrzydkiBurak:

caly sekret polega na tym ze jedni sa gotowi sprzedac kazda scieme i wydoic wlasnego widza kazda dostepna forma manipulacji czy krokodylej lzy a inni robia swoje uczciwie nie bedac jebanym bilbordem reklamowym. zycie. widz widzem ale srodowisko swoje wie i pamietam.
      to jest trafienie w punkt. Gonciarz się strasznie rozreklamował i jest dobrą marką marketingową, a inni wolą pozostać bardziej przyziemni i szczerzy. Gitarzysta którego granie uwielbiam swego czasu miał ofertę dołączenia do jednego z najbardziej znanego bandu tamtych lat, ale odmówił. Argumentując, albo się zostaje bogatym i sławnym, albo szczerym ze sobą i tworzy swoją muzykę

@Artrix:
      czy z bordowym kolorem nicka w pakiecie cofa się umiejętność czytania więcej niż dwóch zdań?

•  

@chromatografia: mamy pierwszego fanboja, akurat tu mówiłem o uwagabeczka. Chamski sposób prowadzenia nie dla mnie. A wyzwiska ogólnie zdefiniowałem jako pasywną agresję, którą gardzę bardziej niż powiedzenie komuś w twarz że jest chujem.

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  
      c.....n

+1

@Gianluigi_Buffon Ja go lubię, robi technicznie bardzo dobre materiały, jest systematyczny ( codziennie od paru miechów jest odcinek ).Jego vlogi mają taki styl że pokazują bardziej jego życie codzienne, miejsca które odwiedza a nie są to konkretnie vlogi podróżnicze. Dzięki temu jakoś tak przyjemnie się to ogląda. Odwiedza też dużo miejsc ( Tajwan, Sri Lanka, USA ) i pokazuje je ze swojej perspektywy. Jak zazwyczaj mam ból dupy o duże zarobki youtuberów to Gonciarz mógłby dostawać i 100 k miesięcznie, i bym się cieszył. I chyba więcej ludzi tak to traktuje, widać zresztą po tych 27k co dostaje co miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie jest on też jakimś tam symbolem wygrania życia ( trochę jak Feuer xD )

+: citrus
    •  

właśnie po to przyszedłem. Po przykłady tego idealnego montażu i pracy operatora

@Gianluigi_Buffon:

https://www.youtube.com/watch?v=X-PXtz0R5ug&index=2&list=PLls1UU64IYdCzu4c8rljWZZAaz4bQ5D1r
      Obejrzyj te 4 filmy - Więcej niż jedno zycie, Gdybyś był Japończykiem, 48 godzin wspomnień, Krok pierwszy.
      Cztery komercyjne materiały robione dla Intela.
      Zrobił to sam na swoim sprzęcie.

Youtube to portfolio na przyszłość, pomaga się rozwijać takim twórcom. Podobnie jak te pieniądze. W USA najlepsi zapierdalają już z kamerami RED za kilkadziesiąt tysięcy. Inny koleś, który jest po prostu kreatywny ma ponad 3 mln subów a nagrywa jedynie swoje życie (Caisey Neistat).
      Także taki Gonciarz to jest płotka przy nich. Z reklam zarobi gówno na youtube bo polskie stawki są żenujące.

+: c.....n, nowekonto6 +3 innych
    •  

@Gianluigi_Buffon: Też zamierzałem wrzucić gonciarzowi kilka złotych gdy jeszcze nie przekroczył pierwszego tysiąca bo po prostu lubię oglądać jego filmy a jako, że najlepiej słyszalnym głosem jest ten oddany za pomocą portfela to w ten sposób chciałem przekazać, że chcę więcej. Później, po przekroczeniu 20k się wytrzymałem bo jednak mam ograniczony budżet i zamiast niego wsparłem quaza i naukowy bełkot.
      Jeśli chodzi o materiał pokazowy to patrz poniżej.

źródło: youtu.be

+: c.....n, BrzydkiBurak +8 innych
    •  
      c.....n

+6

@Gianluigi_Buffon: Weź też pod uwagę że to są Daily Vlogi czyli coś na co cały dzień zbiera materiał i dopiero wieczorem składa to do kupy i wysyła. Oprócz youtuba ma on firmę, więc trudno wymagać żeby poświęcał cały swój czas na perfekcyjny montaż. Pokaż mi kogoś z Polski kto nagrywa lepsze technicznie CODZIENNE VLOGI. Raczej trudno ci będzie znaleźć. Rozumiem nie lubić ale trzeba docenić prace jaką w te swoje filmy wkłada. A co do filmów dla Intela to jest to najwyższy poziom, no ale te zajmują mu też więcej czasu.

•  

@LuckyLuq: Tylko że Gonciarz wyciska z 3 firm pewnie drugie tyle co ma na patronite...

@Gianluigi_Buffon: Przeczytałem całe... Po prostu ludzie decydują na co chca przeznaczyć pieniądze, quaz ma 7-8k, a taki rock ledwo 2k...

•  

Tylko że Gonciarz wyciska z 3 firm pewnie drugie tyle co ma na patronite...

@Artrix: No i prawidłowo. I co z tego? Gówno mnie to obchodzi :D J
      Największymi hipokrytami są kurwa letsplayerzy i to całe rakowe środowisko gejmingowe w Polsce. Wielka sztuka grać w gry, pierdolić głupoty do kamery i puszczać to bez montażu na you tube 3 razy dziennie. Spoko nie mam bólu dupy, dzieciaki oglądają, hajs się kręci.
      Ale kurwa, że te gamonie jeszcze zakładają patronite? Szczyt bezczelności. To się dopiero nazywa hipokryzja. Największe zarobasy na youtube za najmniejszym wysiłkiem, z setkami współprac itd.

+: c.....n, Brendan +8 innych
    •  
      c............a

+3

mamy pierwszego fanboja

@Gianluigi_Buffon: A w zyciu. Jakbym byla fanbojem to chyba powinnam cos sypnąć na patronite?

akurat tu mówiłem o uwagabeczka

@Gianluigi_Buffon: Nie znam tego kanału. Trzeba bylo to podkreślić w wypowiedzi.
      Patronite jest skrojony pod dailyvlogi i serie podróżnicze (dużo starsze niż Japonia, jak choćby niedoceniany, a bardzo piękny materiał ze Spitsbergen), sprawdź progi.

•  

@Gianluigi_Buffon: Sam lumix ktorego używa gonciarz to 7 tysięcy zlotych, do tego dolicz obiektywy, startwy, kompa do obróbki, bilety lotnicze, hotele i całą resztę to zbiera się spora kwota. Z tych 30k co on dostaje miesięczne to nie wydaje na dziwki i balety tylko inwestuje w kanał, kasa mu się należy, bo odwala dobrą robotę i takiemu nie szkoda przelać pieniędzy. Największy ból dupy maja letsplayerzy - spam minecraftem i innym gównem, wszystko nagrywane w piwnicy na starym kompie, zero obróbki, zero wysiłku i też chcieliby dostawać po 10k źle za kolejny odcinek z tetrisa.

•  

@wyindywidualizowanyentuzjasta: rozkmin ile jest hajsu za lokwoanie produktow a potem przestan pierdolic ze xxk dla top jutuba to cos co jest mu potrzebne na sprzet czy krecenie filmikow ktore kreci od lat xd

pokaż spoiler kurwa mac znowu patronite jebac to ide na hamaczek xd

•  

@BrzydkiBurak: Jak się kreci filmiki na strzelnicy za pomocą gopro opartego o cegłę to nie ma potrzeby inwestowania w sprzęt.

•  

@wyindywidualizowanyentuzjasta: gopro jest dla frajerow ktorzy zapominaja je wziasc z domu i po drodze kupuja kolejne gopro bo maja wyjebane na koszty robienia swoich filmikow xd

jak juz sie ma swoje scjam i kreci kolejny 20 filmik za pomoca sjcam to faktycznie nie trzeba wiecej inwestowac w sjcam. nawet ammo bron i wynajem strzelnic juz nic mnie nie kosztuje bo ludzie doceniajacy moj wklad w popularyzacje strzelectwa daja mi to w prezencie.

ale gdybym byl jakims jutubowym zlodziejem to pewnie bym robil zebracze patronite i niczym kanciarz wyludzal na rzekomo potrzebne kulki czy rusznikarzy. tez by sie zebrala gromadka takich nie majacych pojecia o rzeczy ludzi jak ty ktorzy by mnie jeszcze bronili w takim wyludzaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

napisz mi cos jeszcze na dobranoc

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

+: Gianluigi_Buffon, M.......L +7 innych
    •  
      K............e

0

@xDawidMx: co ty odpierdalasz typie, po co mnie wołasz?

•  

@BrzydkiBurak: Nigdy jednego nie zrozumiem. Jak gdzieś pisałeś/mówiłeś, masz tyle pieniędzy, że nie musisz nic robić do końca życia, a emocjonujesz się jakimiś przepychankami, nagrywasz dedykowane filmy na temat patronite i co chwila jakieś docinki w kierunku pewnej osoby zamiast zająć się strzelaniem, popularyzowaniem strzelectwa i bujaniem na hamaczku. Musi Ci się bardzo nudzić, że tracisz na te dziecinne przepychanki tyle czasu.

pokaż spoiler Tak wiem, przecież HE HE HE to takie śmieszne HE HE dokładam do partonitowego tematu dwa grosze i HE HE masakruję z hamaczka

•  

@xDawidMx: Pomijając całą aferą z bólem u Gonciarza, bo nie wygrał jakiejś tam gali, to ten film, który wrzuciłeś jest słaby. Co w nim takiego jest, że powinien wygrać poza łzawą piosenką i dziećmi z wiankami na głowach?

•  

@xDawidMx: huj wiesz dawidku xd

w plebiscycie nie mogly brac udzialu reklamy? kanciarz dodal oplacona przez sorosa reklame hejstopa i jeszcze plakal ze przegral xd

@dietyloamoniowy: no wlasnie bardzo mi sie nudzi bo juz sie w swoim zyciu uczciwe napracowalem i teraz mam czas na to by kazdej osobie odpisac czy pogadac w telefonie lub zorganizowac strzelnice dla widzow. a zlodziejstwa po prostu nie lubie bo... masz na koncu:

https://www.youtube.com/watch?v=YX6eoRTaoUc

no i dobranoc

+: M.......L, xDawidMx +3 innych
    •  

@xDawidMx: Ok to było chujowe zachowanie. I co teraz mam go nie oglądać przez to? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będę oglądał dalej bo lubię.

•  

@dietyloamoniowy: tu chodzi o hipokryzję bronionego Gonciarza lewaka sorosowego.
      Wielce "nie atakujcie innych" a sam nawołuje do ataku na babkę która zrobiła sobie film. Babka nie liczyła na nic - doskonale o tym wiedziała. Ale Gonciarzowi dupa zapiekła że jakiś amator z nim wygrał.

•  

@xDawidMx: Wiem dobrze o co chodzi. Zachowanie z jego strony niedojrzałe, bo przegrał i nie potrafił tego udźwignąć, ale ja nie do tego. Ja piję do filmu, który wrzuciłeś pisząc A oto film który z tym ciulem przegrał w tym plebiscycie. Czyli jak rozumiem zaznaczyłeś ten film pokazując, że autorka tego świetnego filmu, po jego żalach się wycofała. Jej film jest słaby i tyle.

•  

@xDawidMx: wonziu nie żyje a ta akcja to jak jeszcze gonciarz był polakiem robakiem - już powoli usuwa z siebie te szczątki polaka jakie w nim zostały więc nie ma problemu.

•  

@dietyloamoniowy: wycofała się bo rzesza gimbusów Gonciarza nasłana zaczęła jej grozić śmiercią lub że zrobią krzywdę tym dzieciakom. Ty byś się nie wycofał mając multum gróźb? Ona miała na celu dobro dzieci i się wycofała.

źródło: polscygracze.pl

•  
      c.....n

+1

@xDawidMx: Przesadzasz z tym nasyłaniem. Wkleił ten filmik i napisał że z nim przegrał. A że Zapytaj Beczkę było programem typowo pod gimbusów to debile zaczęli hejtować. Gonciarz zjebał, ale nie zrobił tego umyślnie.

+: Igoras
    •  

@casadin: doskonale o tym wiedział.Tak samo jak #atencyjnakurtyzana BOXDEL "nasyłał" ludzi na każdego kto robi ciekawostki.

+: SandManderek, T.....t +1 inny
    •  

@xDawidMx: Na pewno miał na celu wywalczyć swoje zwycięstwo, ale raczej nie planował że jego widownia aż tak mocno zareaguje. Raczej chciał pokazać " patrzcie mój zajebisty filmik przegrał z takim gównem "

•  

@casadin: uno - jego nie powinni w ogóle dopuścić bo warunkiem dostatecznym był zakaz sponsorowania filmu - on miał, ale znając polskie tuby to musiał zrobić przekręt.
      a po drugie - każde bóldupienie tubera = atak na kogoś przez gimbusów. Lachu jak zrobił na mnie nagonkę to miałem co chwila od 10 letnich zielonek "jesteś c... spierdalaj chju", więc nie pieprz że to jest nieświadome. Oni doskonale wiedzą jak manipulować tłumem.

•  

@xDawidMx: Organizatorzy tego konkursu powinni interweniować i byłby spokój.

•  

@Gianluigi_Buffon: Podpisuję się rękoma i nogami... potrafię przyznać Gonciarzowi, że potrafi włożyć dużo pracy w swoje filmiki i potrafi osiągnąć świetne efekty, ale typa samego w sobie nie trawię... głupio-mądry cynik w stylu Wojewódzkiego. Słuchać się nie da, a ludzie mu 30k miesięcznie dają... Cóż, to trochę źle świadczy o społeczeństwie, ale co mi tam... ich pieniądze, moga robić z nimi co chcą.

•  

@casadin: blog roku to gówno a nie konkurs i każdy szanowany Tuber o tym doskonale wie.

•  

@xDawidMx: Babka nie powinna rezygnować, gimbusy to sobie mogą grozić a gówno zrobią.

•  

rozkmin ile jest hajsu za lokwoanie produktow

@BrzydkiBurak: Może jestem ślepy ale jedyne co widziałem, to kilka razy apple, stary Panasonic i podobny Canon (więc słabo i na pewno nie o to chodzi). Jeśli już było sponsorowane, to nikt się z tym nie krył i Gonciarz mówił wyraźnie jak dla idiotów - TEN FILM ZŁOŻYŁEM NA LENOVO Z I7. Jeśli Ty potępiasz takie lokowanie produktu, to ja chyba nie rozumiem.
      Tak jak mówiłem wyżej - Twój punkt widzenia na temat sponsoringu ( xD ) bardzo mi się podoba i w 100% się z Tobą zgadzam. Też gdybym miał wybierać, to wolałbym dać 10-20zł miesięcznie dla @dkm17 niż dla Gonciarza, który jest na zupełnie innym poziomie. I ja mu nie daję nawet złotówki, tylko mówię, że jego produkcje bronią się same i nie kumam tej nagonki na niego i kpienia z ludzi, którzy są tymi patronami. Nawet jeśli rucha widzów w dupę, to robi to bardzo sprawnie, bo ja zupełnie tego nie czuję (jakkolwiek to brzmi ( ͡º ͜ʖ͡º) ) i codziennie czekam na materiał od niego.

•  

@xDawidMx: Typie co Ty robisz, czemu mnie wołasz? Nie lubię go.

•  
      Areooo51 via MirkoWP

+1

@Gianluigi_Buffon: Z twoich wypowiedzi wynika że nawet nie oglądałeś tych vlogow i jedynie patrzyłeś na miniaturki czyli po prostu oceniałeś książkę po okładce. Nie ma to jak po tym hejtować i bul dupić. A i nie broń się że oglądałeś zapytaj beczkę bo tak naprawdę to są starsze dzieje a ludzie ten hajs mu dają za jakość jego Daily Vlogów, a nie za zapytaj beczkę.

+: c............a
    •  

@Gianluigi_Buffon: @pitrek136: Ja osobiście lubię jego filmy (uważam jednak że sztuka składania historii była najlepsza), jednak nie mogę sobie pozwolić na wsparcie finansowe. Za to robię napisy, niby nic, ale znam angielski na całkiem dobrym poziomie (C1). Przykładowo właśnie do sztuki składania historii i bodajże 4 vlogów zrobiłam napisy. Tylko że przy sztuce składania historii robiło je tyle osób (głównie januszy), że nie pokazuje mnie.

•  

@Gianluigi_Buffon: albo sie umiesz sprzedac i zmonetyzowac swoja pasje, albo nie. Proste. A dwa - target.

•  

@Gianluigi_Buffon: to jakieś żebry teraz się uskutecznia? Gdzie tacy ludzie mają godność

•  

@xDawidMx: Jak nazywa się twój kanał na tubie ?

•  
      f...r via iOS

+7

•  

@Gianluigi_Buffon: Gonciarza można lubić lub nie- ja na przykład nie przepadam za nim jako człowiekiem ale trzeba mu przyznać że:

1. Kręci bardzo fajne filmy- i robi to naprawdę profesjonalnie
      2. Umie się sprzedać- nie wstydzi się i nie boi że coś nie wypali mimo hejtów itd.
      3. Jeździ po całym świecie.

I chyba tu najważniejszy jest punkt nr. 3 - mógłby być totalnym gburem i debilem a ludzie by to oglądali- właśnie o to chodzi że jesteśmy ciekawi jak tam jest gdzieś indziej i mieć namiastkę podróży- zobaczyć inne kultury, krajobrazy, dziwne jedzenie, posłuchać o ciekawych zwyczajach i innych religiach itd.

Dość regularnie oglądam jego materiały ale gościa w sumie nie trawię- podobnie mam na przykład z Cejrowskim.

A obrażanie się że "łohoho ma 27 tyś miesięcznie a mógłby dawać na dzieci albo chore kotki" jest bez sensu- jest wolny rynek ludzie wydają pieniądze na co chcą, jak Gonciarz coś odpierdzieli głupiego albo się znudzi to mu przestaną dawać i tyle ;-) Nikt tu nikogo nie przymusza- wydaje mi się że taka jest ogólna idea datków czy to na jakieś fundacje, czy 1% podatku czy stron typu crowd-funding

•  

patrzę na miniatury i to po prostu nie dla mnie. ja rozumiem że to ma grono swoich odbiorców ale dla mnie to gimbusiarskie.

@Gianluigi_Buffon: Wat.
      Pierwsze - Jak można ocenić film po samej miniaturze? xD
      I drugie - Jak film dotyczący Japonii, życia Gonciarza w tamtym kraju - no ogólnie vlog ze sporą dawką ciekawostek i opowiastek z jego życia - opakowany w ładną formę (dobrze zmontowanego filmu) bez żadnych wulgarnych, "dziwnych" treści może być gimbusiarski?

On po prostu robi to, co lubi i robi to dobrze, a ludzie to widzą. No ale rozumiem, skąd możesz to wiedzieć, jak żadnego z tych filmów nie obejrzałeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ty chyba serio go postrzegasz jako pospolitego "jutubera", który gdy chce nagrać vloga to po prostu włącza kamerę, siada przed nią na tle białej ściany i przez 5 minut pierdzieli bez ładu i składu. xDD No to polecam się zapoznać bliżej z jego twórczością. (。◕‿‿◕。)

+: Igoras
    •  

@Gianluigi_Buffon skislem z porównywania go do feuera. Jeden prowadzi życie jakie sobie wymarzyl, a drugi jakby nie patrzeć sprzedaje się i tyle, a jeżeli uważasz że to więcej niż topowi programiści to jeszcze większa beka z Ciebie
      ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@BrzydkiBurak: fajne masz te filmiki o broni - lubię je sobie odświeżać co jakiś czas, ale ja nie o tym... mam pytanie, bo zawsze mnie to nurtowało - z jakiej paki byłeś kilka lat temu (nie wiem czy teraz?) skarbnicą wiedzy o zasobach polskich YouTuberów, to znaczy sami Ci opowiadali o swoich zarobkach a ty z tego wyciągałeś średnią (mówisz o tym w filmie na kanale dupa słonia). Dlaczego? Pracowałeś, nie wiem, w jakimś LifeTube?

•  
      c............a

0

wołam każdego zamieszanego

@xDawidMx: Jakim cudem jestem zamieszana w ten plebiscyt? Pierwsze w ogóle o tym słyszę.

Nawet go @Wonziu zmasakrował za to.

@xDawidMx: A to jakiś autorytet w dziedzinie jutubowej? Bo nie znam typa.

•  

•  

@Gianluigi_Buffon: Jego vlogi są spoko, sam oglądam, no ale: facet ma własną firmę, zarabia z wyświetleń i kontraktów reklamowych np. z intelem. Czy jest potrzeba żeby jeszcze dawać mu pieniądze? Przecież to jest zwykłe naciąganie widzów i to jeszcze na jakie kwoty.

•  

@BrzydkiBurak: To jak to z Tobą jest, bo z tego co wiem masz konto Autora. Fejk?
      https://patronite.pl/brzydkiburak