Wpis z mikrobloga

Witajcie Mireczki! Wybaczcie, że trochę późno do Was piszę, ale w związku z ostatnimi poczynaniami DHL zarząd musiał wymyślić coś nowego żeby #ibuygou nie poszło z torbami. Wiadomo, że klienta mało to interesuje, ważne że VATy oddajo ( ͡º ͜ʖ͡º)
1. Postanowiliśmy obniżyć cenę niektórych produktów dość mocno i zaproponować, jak wiele innych sklepów z państwa środka, darmową wysyłkę SG lub NL Postem. Trwa ona 7-20 dni i przy naszym sposobie pakowania nie powinna wzbudzać zainteresowania na WERach aczkolwiek zawsze można darmową pakę ubezpieczyć od VATu (wymyśliłem sobie do tego skrót hehe UOV) i w przypadku naliczenia opłat być spokojnym o ich zwrot z naszej strony.
2. Jako alternatywę dla aktualnego żółtego przewoźnika wprowadzamy usługę holenderskiego kuriera UPS bez VAT.
Zapytacie jakto bez VAT? A no takto że my ten Vat opłacamy wcześniej i do klienta paczka przychodzi "na gotowo", bez żadnych dopłat. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Co do obsługi paczki, sprawa się odrobinę wydłuża. Wygląda to tak, że od nadania paki przez pierwsze 5-7 dni status będzie ciągle wskazywał nie wysłanie paczki, ponieważ będzie ona w drodze do Holandii - bez możliwości śledzenia, natomiast na terenie Holandii mamy aktualizowane statusy i w ciągu 2-3 dni paczka dotrze do PL.
Czas dostawy więc wyniesie około 7-10 dni roboczych. Sam aktualnie testuję tą metodę, pochwalę się jak sprawnie poszło.
W komentarzach screeny z przykładowych trackingów.

Opcja ta zostaje wdrożona, ponieważ jeśli sytuacja z DHL się nie zmieni, firma będzie zmuszona znieść możliwość ubezpieczenia od VATu (UOV) w naszym kraju, a wtedy pozostanie nam trzymać kciuki na dodatkową opłatę tylko z deklaracji przy wyborze żółtego przewoźnika. Dlatego jako alternatywę dla bezvatowskich paczek klient będzie mógł wybrać UPS.


Cena wysyłki 1 telefonu/itemu przy DHL to znane już 17$, a przy UPS wyniesie 28$. 2 telefony/itemy to odpowiednio 21$ DHL oraz 34$ UPS.

UPS sprawdzi się na pewno lepiej przy zakupie większych i droższych produktów, np. Mi Drone 1080p, który przy okazji wspomnę - jest w sprzedaży od ręki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3. Zeszły miesiąc zaowocował bardzo przyjemnymi kuponami, a w tym miesiącu z powodu zmian i moderacji metod wysyłki kupony wypadają blado, a to dlatego że ceny telefonów pospadały na rzecz Free AirMail, choć po dokładnym sprawdzeniu np #redminote3pro 3/32 jest w lepszej cenie niż w czerwcu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Również polecam #mi4c 2/16, który wypada tym razem bardzo atrakcyjnie!

Zachęcam do korzystania z kuponików.
Ceny podane wraz z kurierami oraz w nawiasie opcjonalne Ubezpieczenie od VAT (UoV):
Redmi 3S 3/32 - IBYREDMI3S32G na 15$ = cena końcowa $191 z DHL (+UoV 10$) lub $202 z UPS
Redmi Note 3 PRO 3/32 - IBYRMNT3PROPL na 6$ = cena końcowa $210 z DHL (+UoV 10$) lub $221 z UPS
Redmi Note 3 PRO 2/16 - IBGNOTE3PRO16PL na 18$ = cena końcowa $179 z DHL (+UoV 9$) lub $190 z UPS
[Mi4C 2/16]( https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi4c-qualcomm-snapdragon-808-hexa-core-18ghz-2gb-ram-16gb-rom-7080.html) - IBYMI4C16G na 22$ = cena końcowa $140 z DHL (+UoV 7,25$) lub $151 z UPS
Mi5 32GB CZARNY - MI532BLPL na 15$ = cena końcowa $352 z DHL (+UoV 17,5$) lub $363 z UPS
Mi5 32GB BIAŁY - MI532WHPL na 11.40$ = cena końcowa $331,6 z DHL (+UoV 16,3$) lub $342,6 z UPS
Mi5 64GB CZARNY - IBYMI564BLPL na 10$ = cena końcowa $397 z DHL (+UoV 19,5$) lub $408 z UPS
Mi5 64GB BIAŁY - IBYMI564WHPL na 8.8$= cena końcowa $406,2 z DHL (+UoV 20$) lub $417,2 z UPS
[Mi5 64GB ZŁOTY]( https://www.ibuygou.com/p-gold-xiaomi-mi5-qualcomm-snapdragon-820-215ghz-3gb-ram-64gb-rom-8449.html) - IBYMI564GLDPL na 20$= cena końcowa $385 z DHL (+UoV 20$) lub $396 z UPS
Redmi 3 PRO - IBYRM3PROPL na 8.5$ = cena końcowa $198,5 z DHL (+UoV 8,5$)

Pozwolę sobie jeszcze wspomnieć, że jakiś czas temu CEO Ibuygou zawitał do Polski, miałem niesamowitą przyjemność poznać go osobiście i omówić dalsze plany mojej współpracy ze sklepem, i po tym spotkaniu troche #chwalesie i #wygryw, że takim o to sposobem Witam Was tu ponownie, ale już z drugiej strony biurka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Dlatego jeśli macie jakiś problem z zamówieniem, opłatami, wysyłką czy też nawet Remote Area DHL polecam się do pomocy jako Mirkowy cumpel, a zarazem członek załogi Ibuygou!
Również gdybyście chcieli zakupić dwa lub więcej urządzeń i na każde z nich użyć rabatu, wystarczy się do mnie odezwać na priv, a takie zamówienie z dobrą ceną zmontujemy ( ͜͡ʖ ͡€)

Dzięki, że jesteście, bo w moim tagu #ibuygoukupony jest Was prawie 170 i bez Was to wszystko na pewno by się nie udało !
()

#ibuygoukupony #kodyrabatowe #xiaomi #dhl #ups #mi5 #redmi3pro
Ibuygou - Witajcie Mireczki! Wybaczcie, że trochę późno do Was piszę, ale w związku z...

źródło: comment_U4xSIxtDqenn6sCoYyiE0ExqHyaY4OFO.jpg

Pobierz
  • 77
Mi5 32GB CZARNY - MI532BLPL na 15$ = cena końcowa $352 z DHL (+UoV 17,5$) lub $363 z UPS

Mi5 32GB BIAŁY - MI532WHPL na 11.40$ = cena końcowa $331,6 z DHL (+UoV 16,3$) lub $342,6 z UPS


@Jurigag: te modele dokładnie tak wychodzo, a biały nawet taniej ʕʔ

W przypadku telefonów powyżej 200$ UPS wychodzi korzystniej niż DHL ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ibuygou: No jak już zamowiłem note 3 pro 3/32 to dajecie kupon na 2/16 na którego się czaiłem ehh.
No nic, mam nadzieję, że nie bedę załował.
btw to normalne że nie przychodzi nic na mail odnośnie opłacenia czy przyjęcie zamówienia?
@Ibuygou: Cześć planuję kupić telefon dla dziewczyny xiaomi redmi 3S i mam pytania:)
-W ile dociera przesyłka i ile kosztuje?
-Co zrobić, by przy przekroczeniu granicy, nie zatrzymała się, a zamiast telefonu w skrzynce bym znalazł pozdrowienia z Urzędu Celnego. Wszystkie opcje, aby zminimalizować ryzyko do 0% :)
-Jak wygląda gwarancja czy na własny koszt wysyłam do Chin czy gdzieś są serwisy?
-Nie powiem chciałbym kupić taniej gdzie szukać kuponów lub
@Ibuygou: Mirku-majfrendzie lubię i szanuję, ale powiedz mi, dlaczego wysyłka Mi Drone'a kosztuje jebitne 96 USD () co daje razem niebagatelną kwotę 616 USD za całość. Chciałem skądś zamówić, no ale czuje sie zamordowany tym kosztem wysyłki.
Aktualnie Gearbest zdaje sie ze lepiej wychodzi, dron dostepny, wysylka tez droga, no ale tam jest jeszcze Givingassistant.
Podejmij temat, wymyśl coś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czy mogę zapłacić zwykłą kartą, czy jakaś inna opcja płatności jest lepsza i bezpieczniejsza.


@JaTuTylkoSprzatamAleTezSmieszkuje: najlepiej mieć kartę walutową, na ibuygou i tak trza płacić przez paypala więc masz w sumie dwa sposoby na zwrot kasy - chargeback na karcie i zwrot kasy na paypalu xd