Wpis z mikrobloga

@GaHee: wlasnie przejrzalem i wrocilem zeby napisac dokladnie to samo. :-D
btw - do wszystkich zainteresowanych rx75w - cena fajna, ale mialem to w rekach godzinke i troche niedowierzajac w zestawienie naprawde marnego wykonania z dobrymi reckami na yt przejrzalem feedback na necie - bardzo duzo youtuberow mowi wprost, ze egzemplaze testowe byly duzo lepiej wykonane niz produkt rynkowy. nie polecam, chyba ze to tylko pierwsza seria byla tak gowniana.
@michalpop: Jakieś 3 miesiące temu kupiłem iSticka Pico u e-dyma w tej samej cenie i wtedy to była najtańsza oferta. Na allegro w tej chwili widzę stoją po 200 zł, w innym sklepie (wapujemy.pl) stoi po 129 zł, więc chyba to najtańsze (chyba że kupisz w Chinach)
@GaHee: zreszta - walic to. mialem zostawic troche $ u nich z okazji callego tego zamieszania i z nadzieja, ze ktores z dna bedzie w promo. teraz dosc mocno zastanawiam sie nad wydaniem kasy na enzo - zajebiscie ich nie lubie, customer support maja absolutnie z dupy, ale przynajmniej nie probuja wyprzedawac smieci pod haslem -70% (nie chce mi sie liczyc, ale zaden z itemow na wyprzedazy nie jest chyba przeceniony
@hjrhombre: ja mialem z nimi pare dosc przykrych rozmow telefonicznych; korzystajac z okazji pozdrawiam pania odbierajaca telefony, roboczo nazwana przeze mnie pania Halinka - podobienstwo do komiksowego pierwowzoru na poziomie fasttechowego c1:1 :->
ale ogolnie to fakt - czas reakcji i bonusy zawsze byly okay.
@GaHee: a nie, chodzilo mi o to, ze babka z enzo to clon 1:1 pani Halinki komiksowej. z supportami z ft tez jakos nigdy nie mialem problemu. ;-)
@vgf_: to żona właściciela. Raz miałem akcję, że jej zabrał telefon z ręki i zaczął mnie przepraszać i mówić, że jednak się dogadamy. Pewnie fajnie chłop w domu z nią ma :P