Wpis z mikrobloga

Młodzież i harcerze, którzy przychodzą na Powązki w rocznicę wybuchy powstawia warszawskiego => interesują się historią => dlatego też na pewno uczestniczą w uroczystościach i miesięcznicach smoleńskich

##!$%@? #dedukcjaprawaka

Aha i jakbyście nie wiedzieli to według pani minister słowo "Polegli" oznacza po prostu śmierć, jak cię potrąci samochód to poległeś na Marszałkowskiej...

poległy - 1. zostać zabitym, stracić życie w walce;

SJP

#polityka #bekazpisu #kropkanadi
  • 7
Olejnik: Jak pani uważa czy to dobrze że fundacja Elbanowskich przeznacza 70% na własne wynagrodzenia?

Minister: No to chyba powinno być pytanie do nich.

Olejnik: Ja się pytam pani, bo wygrali konkurs w ministerstwie edukacji, inne fundacje też przeznaczają 70% na własne wynagrodzenia?

Minister: No o tym fakcie ja się dopiero od pani dowiaduję.


To super #!$%@? konkurs zrobiliście że najważniejszy fakt - na co przeznaczane są pieniądze fundacji - został "pominięty"....
@Greg36: Tak sobie szukam tej jej interpelacji z 2013 roku i znalazłem coś innego:

Czy w toku prac nad podręcznikiem na zespół redakcyjny wywierane były naciski ze środowisk skrajnie lewicowych lub deklarujących poparcie dla ideologii gender albo innych jeszcze lobby, co doprowadziło do usunięcia nazwy świąt Bożego Narodzenia z treści wskazanego podręcznika?
@Greg36: Rozśmieszyło mnie to, że gender ukradło święta.

A lata się nie zgadzają, bo interpelacje są zgrupowane według kadencji i dopóki nie wejdzie się w każdą, to nie wiadomo z jakiego jest roku.