Wpis z mikrobloga

Wiem, że tag mało używany i sprawa nie jest jakaś super istotna, ale zawsze... OSM Piątnica dołączyła do grupy skretyniałych przedsiębiorstw popierających dezinformację w sprawie GMO. Na swoim serku wiejskim informują, że "nie zawiera GMO". Sformułowanie "nie zawiera XXX" umieszczone na żywności sugeruje, że XXX jest złe. Mnie to skłoniło do nie kupowania ich produktów. Jeżeli kogoś z Was też to wkurza wyślijcie im maila na adres:
piatnica@piatnica.com.pl
informując, że nie będziecie już kupować ich produktów. Ja kupowałem, ale dopóki będą umieszczać takie kretyńskie napisy na produktach - nie będę już kupował.

#gmo
  • 3
@pitersi: #!$%@?, gluten ten nie jest trujący i wszyscy się tym jarają jak jedzą coś bez niego, jak będzie za 2 lata moda na nie jedzenie dajmy na to czekolady, to nawet na jajkach ktoś naklei "nie zawiera miazgi kakaowej"... Takie życie Bożenko, nic pan nie zrobisz.
@cactooos: Zgadzam się, że ich wiejski to nadserek i życie nie będzie już takie same jak bym z niego zrezygnował ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale z drugiej strony, do sklepy przyjdzie Grażyna z Januszem i zobaczą, "nie zawiera GMO". Pomyślą "pewnie to jakiś potwór - na pewno powoduje raka - skoro ostrzegają - muszą mieć w tym powód". Jak kolejnym razem usłyszą o GMO - np złotym